banner461
banner195

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir Mazbatasını Aldı

Geçtiğimiz hafta sonunda 3. olağan genel kurulunu gerçekleştiren Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldılar.

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir Mazbatasını Aldı
13 Kasım 2014 Perşembe 19:24

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Geçtiğimiz hafta sonunda 3. olağan genel kurulunu gerçekleştiren Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri mazbatalarını aldılar.

Nevşehir Merkez ilçe Seçim Kurulu Başkanı Adnan Yaman’ı makamında ziyaret eden Eğitimciler Birliği Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri genel kurulun ardından göreve resmen başladılar.

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanlığında yapılan görev dağılımında Mustafa Özdemir Şube başkanlığına, Ali Can Çağlak Başkan Vekilliğine, Mehmet Sürücü Mali İşlerden Sorumlu Başkan yardımcılığına, İskender Çınar Teşkilatlanmadan sorumlu başkan yardımcılığına, Yavuz Selim Yıldırım Basın ve İletişimden sorumlu başkan yardımcılığına,  Fatma Aygün Eğitim ve Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcılığına, Servet Bozkurt ise mevzuat ve toplu sözleşmeden sorumlu başkan yardımcılığına getirildi.

Eğitim-Bir-Sen Nevşehir Şube Başkanı Mustafa Özdemir, yeni dönemde sendika olarak önemli başarılara imza atmayı hedeflediklerini belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Öğretmen - 4 yıl önce
iktidar yandaşlığından başka ne işe yaradınız?
Avatar
mali - 4 yıl önce
Kul hakkini biliyormusunuz oyle piz verrmekle olmaz
Avatar
paralel vurgusu - 4 yıl önce
sendikanın yönetiminden 2 arkadaş hala zaman gazetesine üyeler mülakat sonuçlaındada zaten 4 paralelciyi müdür yapmalarından belli. abilerinin talimatı ile sendikaya sızdılar.
Avatar
iktidar - 4 yıl önce
umarım yüzünüzü bir daha görmem iktidar yalayıcıları...
Avatar
........... - 4 yıl önce
bırakın siyasetle , atamalarla uğraşmayı asli göreviniz olan sendikacılık yapın.
Avatar
Zihniyet hatalı - 4 yıl önce
sadece kendisini düşünüp 15-20 yıldır bu sendikaya üye olan insnları bir kalemde çizip ben müdür olacağım ve menfat için üye olan 2-3 aylık üyeleri gözeten bir zihniyeti kınıyorum. bu zulümdür. ama unutmayınki zulümle abad olunmaz.
Avatar
ahmet seker - 4 yıl önce
ak parti borazancılıgı devam mıstık