banner461
banner195

Eğitim Programları Sürebilir

Nevşehir Belediyesi, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı ve Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odasının iş birliğinde gerçekleştirilen esnafların eğitimine yönelik çalışmaların sürebileceği gözleniyor.

 Eğitim Programları Sürebilir
18 Ağustos 2014 Pazartesi 17:23

banner143
banner134

 Eğitim Programları Sürebilir

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Belediyesi, Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birlik Başkanlığı ve Nevşehir Şoförler ve Otomobilciler Odasının iş birliğinde gerçekleştirilen esnafların eğitimine yönelik çalışmaların sürebileceği gözleniyor.

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz günlerde birlik başkanlığı toplantı salonunda 4 gün süre ile gerçekleştirilen eğitim programında ilimiz merkezinde şehir içi yolcu taşımacılığı yapan otobüs, ticari taksi ve servis şoförleri eğitimden geçirilmişti.

Konuya ilişkin açıklamalarda bulunan Birlik Başkanı İsmail Ördü, ilimizdeki bazı esnaf ve sanatkar odalarının da aynı tür eğitim programları düzenlemek için çalışmalarda bulunduklarını dile getirerek bu eğitim programlarının esnaf ile Vatandaş arasındaki diyaloğun daha iyi kurulabilmesinde önemli rol oynayacağına dikkat çekmişti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.