banner461
banner195

Ekonomi Bakanı Elitaş Nevşehir Belediyesi’ni de Ziyaret Edecek

Dünya Erdemli İş Adamları Derneği (DERSİAD) Nevşehir Şubesi’nin hizmet binası açılışı ve iş adamları ile birlikte düzenlenecek toplantıya katılmak üzere 20 Nisan 2016 Çarşamba günü Nevşehir’e gelecekolan Ekonomi Bakanı Mustafa...

Ekonomi Bakanı Elitaş Nevşehir Belediyesi’ni de Ziyaret Edecek
19 Nisan 2016 Salı 11:14

banner143
banner134
Dünya Erdemli İş Adamları Derneği (DERSİAD) Nevşehir Şubesi’nin hizmet binası açılışı ve iş adamları ile birlikte düzenlenecek toplantıya katılmak üzere 20 Nisan 2016 Çarşamba günü Nevşehir’e gelecekolan Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Nevşehir Belediyesi’ni ziyaret edecek.
Nevşehir’de geçen aylarda kuruluş çalışmalarını tamamlayarak çalışmalarına başlayan DERSİAD Nevşehir Şubesi’nin hizmet binasının açılışına katılmak üzere Nevşehir’e gelecek olan Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ı makamında ziyaret ederek brifing alacak. Daha sonra Nevşehir Belediyesi’ni ziyaret edecek olan Elitaş, Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’den de şehir merkezindeki gerçekleştirilen belediye yatırımlarına ilişkin bilgiler alacak.
Nevşehir AK Parti İl Başkanlığını da ziyaret edecek olan Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, daha sonra DERSİAD Nevşehir Şubesi hizmet binasının açılışına katıldıktan sonra işadamları ile toplantı yapacak.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.