banner461

Eldivan, Tatlarin'de Yol Yapım Çalışmalarını Yerinde İnceledi ...

Avanos Kaymakamı, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Mustafa ELDİVAN, Nevşehir'in Acıgöl ilçesine bağlı Tatlarin kasabasında başlatılan yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.

Eldivan, Tatlarin'de Yol Yapım Çalışmalarını Yerinde İnceledi ...
06 Ekim 2016 Perşembe 18:40

banner143
banner134
Nevşehir İl Özel İdaresi ile Tatlarin belediyesi arasında yapılan protokol gereği çalışmaları başlatılan Tatlarin Kasaba içi yol çalışmalarının yapıldığı bölgede, Avanos Kaymakamı, İl Özel İdaresi Genel Sekreter Vekili Mustafa ELDİVAN ve Tatlarin Belediye Başkanı Ferhat ADIYAMAN incelemelerde bulunarak İl Özel İdaresi yetkililerinden bilgi almıştır.

     Alınan bilgiler doğrultusunda;

     Tatlarin Kasabası içerisinde bulunan, muhtelif yolların mevcut hali engebeli ve dar olması sebebiyle, genişletme ve yol standartlarının iyileştirilmesi çalışmaları sona erdi, Mevcut sathi kaplama sökülerek bakım,onarım ve genişletme çalışmaları yapılmış olup 1.kat asfalt serim işi bitirilmiş ve yol ulaşıma açılmıştır.Tatlarin Kasaba halkına hayırlı olsun.

     Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonrada köy,kasaba yollarımızın yapımında destekleriyle yardımlarını bizlerden esirgemeyen Sayın Valimize,Nevşehir Milletvekillerimize,İl Genel Meclis Başkanımıza, İl Özel İdare Genel Sekreterimize ve İl Özel İdare Personelimize teşekkür ederiz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.