banner461
banner195

Elektrik Kesintileri Canımızı Sıkıyor

Nevşehir Elektrik ve Elektronikçiler odası Başkanı Mustafa Gök, yaz aylarında da devam eden elektrik kesintilerinin esnafında, Vatandaşında canını sıkmaya devam ettiğini söyledi.

Elektrik Kesintileri Canımızı Sıkıyor
15 Temmuz 2013 Pazartesi 13:23

banner143
banner134

 Nevşehir il merkezinde herhangi bir bildirim bile yapılmadan zaman zaman uygulanan elektrik kesintileri nedeniyle en az vatandaşlar kadar esnaflarında büyük bir mağduriyet yaşadığına değinen Elektrik ve Elektronikçiler Odası Başkanı Mustafa Gök, MEDAŞ yetkililerinin konuya daha büyük hassasiyet göstermeleri çağrısında bulundu.

Gök, “Nevşehir’de elektrik kesintileri sadece Vatandaşın değil, esnafın da çok ciddi boyutta sıkıntısı haline gelmiş durumda. Hafta içi ya da hafta sonu dinlemeyen elektrik arızalarının ve kesintilerinin bir an önüne geçilmesini istiyoruz. Bu kesintilerden kaynaklı olmak üzere vatandaşlar elektrikli ev araç gereçlerinin sık sık arıza yapmasından dert yanarken, esnaflarımız ise her an elektrik kesilecek endişesi içerisinde sıkıntılı bir durumda çalışabiliyor. MEDAŞ Nevşehir Müessese Müdürlüğü yetkililerinin bu konuyla ilgili daha duyarlı olmalarını istiyoruz” açıklamalarında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.