banner461
banner195

Elkatmış Ayaş Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda Ağaç Diktiler

Kamu Denetçisi Mehmet Elkatmış Başkanlığındaki Heyet Ayaş Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda, ağaç dikim programı ve işyurtları ziyareti gerçekleştirildi.

Elkatmış Ayaş Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda Ağaç Diktiler
04 Nisan 2015 Cumartesi 13:00

banner143
banner134
Kamu Denetçiliği Kurumu ve Adalet Bakanlığı Ceza Tevkifevleri Genel Müdürlüğü işbirliği çerçevesinde, Ayaş Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda, ağaç dikim programı ve işyurtları ziyareti gerçekleştirildi.

Kamu Denetçisi Mehmet Elkatmış Başkanlığındaki Heyete, Kamu Denetçileri; Muhittin Mıhçak, Serpil Çakın, Abdullah Cengiz Makas, Zekeriya Aslan ile KDK Uzmanlarının yanı sıra Adalet Bakanlığı Ceza Tevkifevleri Genel Müdürü Enis Yavuz Yıldırım, İşyurtları Kurumu Daire Başkanı Vehbi Kadri Kamer, Ayaş Belediye Başkanı Bülent Taşan, Kaymakam Hasan Balcı ve Açık Ceza İnfaz Kurumu Müdürü Sebahattin Sevinç katıldı.

 

Program çerçevesinde KDK Hatıra Ormanına fidan dikildi, fidan dikiminin ardından, Ombudsmanlar, Ayaş Açık Ceza İnfaz Kurumu’nda bulunan hükümlülere KDK’nın işleyişi hakkında bilgi verdi. Ombudsmanlar ve beraberindeki Heyet, Açık Ceza İnfaz Kurumu işyurdu atölyeleri, koğuş ve kütüphaneyi gezerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

 

 

 

 

 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.