banner461
banner195

Emekli Öğretmen 3 Yıl Boyunca Hazırladığı Resimleri Sergiye Dönüştürdü

Nevşehir’de 63 yaşında ki emekli öğretmen Nilgün Ertuğrul üç yıl boyunca hazırlamış olduğu resimleri Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezinde sergiye dönüştürdü.Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezinde üç yıl boyunca...

Emekli Öğretmen 3 Yıl Boyunca Hazırladığı Resimleri Sergiye Dönüştürdü
27 Mayıs 2016 Cuma 11:06

banner143
banner134
Nevşehir’de 63 yaşında ki emekli öğretmen Nilgün Ertuğrul üç yıl boyunca hazırlamış olduğu resimleri Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezinde sergiye dönüştürdü.
Forum Kapadokya Alışveriş ve Yaşam Merkezinde üç yıl boyunca hazırlamış olduğu eserleri sergileyen 63 yaşında ki emekli öğretmen Nilgün Ertuğrul yaptığı açıklamada emekli olduktan sonra kendisini resim yapmaya adadığını ve bugüne kadar yapmış olduğu 36 eseri sergilemekten dolayı da son derece mutlu olduğunu ifade etti. Ertuğrul, “ Forum Kapadokya AVM’de açmış olduğum kişisel resim sergimde üç yıl boyunca hazırlamış olduğum yağlı boya, minyatür, tesib ve mozaikten hazırlamış olduğum 36 eseri sergiliyorum. Bu sergiyi açmam da en büyük desteği bana eşim verdi. Bu yüzden desteklerinden dolayı eşime bir kez daha teşekkür ediyorum. Ayrıca hazırlamış olduğum eserleri sergilememde bana destek olan Forum Kapadokya AVM yetkililerine de teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.