banner461

En Çok İstanbul’a Yolcu Var

Ramazan bayramına sayılı günler kala karayolu ile bayram tatilini il dışında geçirmek isteyenlerin telaşı sürüyor.

banner503
 En Çok İstanbul’a Yolcu Var
24 Temmuz 2014 Perşembe 21:24

banner143
banner134

 En Çok İstanbul’a Yolcu Var

NEVŞEHİR(MHA) Ramazan bayramına sayılı günler kala karayolu ile bayram tatilini il dışında geçirmek isteyenlerin telaşı sürüyor.

Hemen hemen bütün dini bayramlarda olduğu gibi bu bayramda da Nevşehir dışında bayramı geçirmek ve Türkiye’nin çeşitli illerindeki yakınlarını ziyaret etmek isteyenlerin büyük bir çoğunlukta bulunduğu yolcular bu yıl en çok İstanbul’a bilet aldı.

Nevşehir’in Tek Yerli Firması Nevşehir Seyahat Firmasının Genel Müdürü Ayhan Özenmiş, Nevşehir’den en fazla İstanbul’a gitmek üzere bilet alındığını, mevcut otobüslerin talebi karşılamaması ile ek seferler düzenlendiğini söyledi.  

Bu tür dini bayramlarda Vatandaşların en az bir hafta öncesinden il dışına çıkmak istemeleri durumunda mutlaka biletlerini ayırt etmeleri uyarısında bulunan Nevşehir Seyahat Firması Genel Müdürü Ayhan Özenmiş, “Ramazan bayramına iki gün kala İstanbul seferlerimiz tamamen dolmuş durumda. Ek Seferlerimizde doldu. Bu yıl Nevşehir’den en fazla İstanbul’a yolcu var. Firma olarak yolcularımızın sağ salim gitmek istedikleri ile ulaşmaları, tekrar ilimize güven ve huzur içerisinde dönmeleri için tüm önlemlerimizi aldık. Tüm Yolcularımıza, Nevşehir halkımıza huzurlu, sağlıklı bir bayram diliyoruz” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
salih - 6 yıl önce
sayın müdürüm güzel açıklama yapmışsınız dilinize sağlık iyi bayramlar
Avatar
sgk - 6 yıl önce
nevşehirin tek yerli firmasına sesleniyorum sakın ha sakın firmanızı ne kapatın nede başka firmalarla birleşin