banner461
banner195

Ercan Kesal’dan Avanos İlçe Spor Merkezine Ziyaret

Avanos Atatürk Spor Salonu’nda açılan İlçe Spor Merkezi eğitim-öğretim çalışmalarına katılan yeğeni İlker Kesal’ın, davetini kırmayan Ercan KESAL ve Eşi öğrencilerle bir araya gelerek sohbet etti.

Ercan Kesal’dan Avanos İlçe Spor Merkezine Ziyaret
10 Temmuz 2014 Perşembe 13:43

banner143
banner134

 Avanos Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’nce 2014 yılı, İl Spor Merkezleri Yönetmeliğine uygun olarak Atatürk Spor Salonu’nda açılan İlçe Spor Merkezi eğitim-öğretim çalışmalarına katılan yeğeni İlker Kesal’ın, davetini kırmayarak, çalışmaları Dizi Oyuncusu eşi Nazan KESAL’la birlikte izleyen Senarist, Oyuncu Dr. Ercan KESAL, çalışmalar sonucunda çocuklarla birlikte sohbet edip, sağlıkla ilgili konular hakkında da bilgiler veren Ercan KESAL, çocuklardan çok okumalarını ve burada verilen eğitimin, çok önemli olduğunu vurguladı.” Bugünün Saraylısı” dizisinde de oynayan eşi Nazan KESAL’da sinemacılık üzerine söyleşide bulunduktan sonra çocukların, hangi meslek branşlarında eğitim almak istediklerini öğrendi.

Ziyaret çerçevesinde; Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Kerem YILMAZ tarafından , Kapadokya Avanosspor forması hediye edilen Ercan KESAL, anı fotoğraflarının arkasından; Burada yapılan çalışmaların, çok üst düzeyde olduğunu gözlemlediğini beliterek,

İlçe Müdürü Kerem YILMAZ ile Basketbol Antrenörü Babür TAŞER ve diğer ilgililere teşekkür ederek, vedalaştı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.