banner461
banner195

Erdoğmuş: " Nurcu Değilim, Fetullahçı Hiç Değilim !"

AK Parti Nar Belediye Başkanı Ali ERDOĞMUŞ, suskunluğunu bozarak çok önemli açıklamalarda bulundu.

19 Eylül 2016 Pazartesi 16:23

banner143
banner134
AK Parti Nar Belediye Başkanı Ali ERDOĞMUŞ, suskunluğunu bozarak çok önemli açıklamalarda bulundu: "Nurcu değilim, fetullahçı hiç değilim..." dedi.

İşte Başkan Erdoğmuş un o açıklaması;

Özellikle Türkiye Toplumu olarak, yaşamakta olduğumuz, tehlikeli  ve zor süreç  devam ederken,basınımızın  yapacağı haberler konusunda, her zamankinden daha hassas davranması , elindeki bilgi ve belgeleri, devletimizin yetkili kurumlarıyla Paylaşmaları ,ülkemizin geleceği açısından  ve  Hukukun temel kavramları olan ,yürütme ve yargı  bakımından,  çok  önem arzetmektedir.
  1. Hakkımda çıkartılmak istenen haberler, gerçekleri yansıtmayan, söylenti haberlerden ibarettir.
  2. Hakkımda isnadedilen suçlamalarla ilgili, itirazlarımı; noter marifetiyle, ilgili makam ve mercilere yapmış bulunmaktayım.
  3. Avukatım ise, basında yer alan, yalan haber konusunda, hukuki  çalışmaları  başlatmıştır.
Lanetullah adını verdiğim, fetö terör örgütüyle, uzaktan , yakından, maddi, ve manevi, her hangi bir birlikteliğim, olmamıştır. Paralel  yapının elemanlarının, seçimi kaybetmem için özel çaba sarf ettikleri de bilinmektedir. (Ayrıca bu yapının başındaki mahluka, 1995 yılından beri de, kişisel olarak hasımlığım ve aleyhte söylemlerim vardır.)

Nurcu değilim, fetullahçı hiç değilim. Bugüne kadar Milli gençlik vakfı dışında, hizmet ettiğim vakıf, ve dernek, bulunmamaktadır. AK Partimizin kurulduğu günden bu yana Cumhur Başkanımız , Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN sevdalısı bir aileyiz. Partimize, liderimize ve davamıza Gönülden bağlıyız. Gönül bağımızı koparmaya  kimsenin  gücü yetmeyecek ALLAHIN izniyle.

Lara  kolejinde okuyan kızım; 2014-2015-2016 yıllarında, eğitimine Kardelen kollejinde devam etmiştir.

Lara kollejinin ruhsat konusuna gelince; Değerli Basın mensuplarımızla, sorulu cevaplı yapacağım basın toplantısında, 2003 yılından 2016 yılına kadar olan, tüm bilgi ve belgeleri kamu oyuna ibraz edeceğim.

Ali Erdoğmuş olarak, Hayatım boyunca ,bir kaç trafik kuralı  dışında; Hukaka ve Kanunlara, aykırı bir davranışım olmadı, Yasal olmayan hiçbir şeye de müsaade etmedim ve asla göz yummadım.

Aslı esası olmayan, yalan, yanlış haberlerle , şahsımı itibarsızlaştırma gayreti içinde olanlar varsa, ve bunuda,  bilinçli ve maksatlı yapıyorlarsa, onların hesabını , hukuki haklarım saklı kalmak kaydı ile, şimdilik  ALLAHA  havale  ediyorum. Ancak  bilgi eksikliği sebebiyle ,sehven eksik yanlış bilgilerle ,hakkımda suizan da bulunulmasının, dini ve hukuki sorumluluğunu ise ilgililerine havale ediyorum.

Sonuç itibarı ile Görevimin başındayım, Rabbim beni ve bütün insanlığı , adaletten ayırmasın.
Sizin hayır gördükleriniz şer, şer gördüklerinizde de hayır olabilir. ALLAH bilir, siz bilemezsiniz!"

İnsanlar  hesaplar  yapar, Yaradansa taktir eder. Bizede sabretmek düşer.(19.09.2016)

Ali  Erdoğmuş
NAR BELEDİYE BAŞKANI 


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Vatandaş - 2 yıl önce
Nevar ki bunda alınıyorsunuz milleti o cu bu cu diye bölen bütün yapılanmalara karşı olduğunu belirtmiş, biz hepimiz elhamdüllah müslümanız, kitabımız Kuran, rehberimiz Hz Muhhammet ve onun hadis ve sünnetleri, nurcu olmuşun kerimcim ama kendisini beğenen başkalarınada nurcu olaöazsın diyen biride ne kadar doğru olur orasını Allah bilir, Allah vatana milleti sizin gibi insanları şu cu bu cu diye sınıflandırarak bölenlerden korusun
Avatar
Suskun..... - 2 yıl önce
Sizler nasil insanlarsiniz biriniz nurcu otekiniz ismail agaci otekiniz bilmemneci.daha otekiniz bilmem ne. Daha otekiniz fetocu. Sair diyorya kimi hindu kimi yamyam kimi bilmem ne bela.iste sizleri tarif ediyor. Asil boluculugu sizler baslatmissiniz bile yillardan beri. Cemaat diye toplanip basinizdakileri haşa peygamberlestiriyorsunuz. Birde utanmadan sıkılmadan Nar Belediye Baskanı Ali ERDOĞMUŞa yorum yapiyorsunuz. Sizler gibileri getirdi bu vatani bu hale. Edep yahu edep edep. Utanmaz adamlar.
Avatar
Mehmet Şahin (kavak kasabası) - 2 yıl önce
Allâh sabrını artırsın Başkanım. Sizi bilen bilir..Bu memlekette ki yapmış olduğunuz yatırımlarınızıda herkes bilir kim ne derse desin gerisi teferruattır (hakkında söylenenlerin tamamen iftira olduğunu biliyoruz)
Avatar
Kerim - 2 yıl önce
İyi ki Nurcu değilsin. Nurculuk sana yakışmaz.
Avatar
Bilo - 2 yıl önce
Herkes fetö cū olur nurcu olamazsınız
Avatar
Ali türk - 2 yıl önce
Baskan keske nurcu olsaydın yada nurculugu birazcık bilseydin belki bu durumlara düsmezdin bunların hayinliklerini 1970 lerde gören nurculardan biraz feraset alırdın Allah dan hayırlısı
Avatar
Ismail billur - 2 yıl önce
Ali Erdogmus bakanimizi nevsehir imam hatip lisesinde okudugu yillardan beri tanirim alehinde soylenenlerle hic bir ilgisi olmadigini yakinen biliyorum ve uzuluyorum Allah yardimcisi olur insaAllah emekli ogretmen ismail billur