banner461

Erdoğmuş’un İkinci Bahar Evi’nde Gelişme Yok

Nevşehir Merkeze bağlı Nar Kasabasında belediyenin projesi ve Avrupa Birliği fonlarının desteği ile ikinci bahar evi açılacak. Proje ile ilgili henüz bir gelişme yok.

banner503
 Erdoğmuş’un İkinci Bahar Evi’nde Gelişme Yok
27 Haziran 2014 Cuma 17:46

banner143
banner134

 Erdoğmuş’un İkinci Bahar Evi’nde Gelişme Yok

NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Nar Kasabasında belediyenin projesi ve Avrupa Birliği fonlarının desteği ile ikinci bahar evi açılacak. Proje ile ilgili henüz bir gelişme yok.  

Günümüzde huzur evi olarak adlandırılan yaşlı insanların hayatlarının sonbaharında sakin ve huzurlu bir hayat sürmelerini istediklerini belirten Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş, Avrupa Birliği fonlarından karşılanacak olan 25 yataklı ikinci bahar evinin kısa zaman içerisinde belde de hizmete başlayacağını belirtti.

Nar belediyesi gibi küçük bir belediyenin bu tür Avrupa Birliği fonlarından desteklenecek bir projeyi üretmesinin önemine de dikkat çeken Nar Belediye Başkanı Ali Erdoğmuş, “Belediye olarak çok büyük bir olasılıkla Avrupa Birliğinden destek göreceğini umduğumuz projemiz sayesinde beldemizde bulunan yaşlılarımızın hayatlarının son deminde huzurlu bir hayat sürmelerini amaçlıyoruz. Bu nedenle gerek mimar ve mühendis arkadaşlarımızın katkılarıyla gerekse bu projelerden anlayan yakın dost ve arkadaşlarımızın da desteğiyle yaptığımız projeyi en kısa zamanda beldemize kazandırmak istiyoruz” açıklamasında bulundu.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Narlı - 6 yıl önce
Bırakın şu ikinci baharı gelin şu Narın yollarına bakın.başkan zaten kayıp adam meclis toplantılarına bile katılmıyor