banner461
banner195

Eren Bircan Defin Edildi

Yaklaşık 4 yıldır Akciğer Kanseri nedeniyle tedavi gören ve gece saatlerinde yaşamını yitiren değerli hemşerimiz Eren Bircan bugün öğle namazına müteakiben Nevşehir Kurşunlu Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından Fakuşağı köyünde toprağa verildi.

Eren Bircan Defin Edildi
23 Mayıs 2013 Perşembe 16:09

banner143
Eren Bircan Vefat Etti
İlgili Galeriye Git
banner134

Eren Bircan Toprağa Verildi

NEVŞEHİR(MHA) Uzunca bir süredir kanser hastalığıyla mücadele eden, Yıllarca Çevre ve Orman İl Müdürü olarak ilimizde görev yapan Eren Bircan hayatını kaybetti.

İlimizdeki görevinin ardından Çevre orman eski il müdürü Eren Bircan, Çevre ve Orman bakanlığı müşaviri olarak görev yapıyordu.

Eren Bircan tedavi gördüğü Nevşehir devlet hastanesinde hakkın rahmetine kavuştu. Bircan’ın cenazesi Nevşehir Kurşunlu camiinde cenaze namazına Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan’ın yanı sıra, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Atilla Seçen, İl Özel idaresi Genel Sekreteri Abdülkadir Tatar, Belediye Başkanları, Sivil Toplum Kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda cemaat katıldı. İl Müftüsü Yakup Öztürk’ün kıldırdığı cenaze namazının ardından Merhumun naşı Gülşehir ilçesine bağlı Fakuşağı köyü mezarlığında toprağa verildi.

Merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesine ve Yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Eren Bircan ın cenazesine  Nevşehir Valisi Mehmet Ceylan, İstanbul Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz,Nevşehir  Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Seyit İnce, belediye başkanları, daire müdürleri ve yakınları katıldı. Bircan'ın cenaze namazını Nevşehir İl Müftüsü Yakup Öztürk kıldırırken namaz sonrası Bircan'ın cenazesi Gülşehir'in Fakuşağı Kasabası'nda bulunan belde mezarlığına defnedildi.
Allah rahmet eylesin...Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
esranur bucak - 5 yıl önce
insanlar ölünce unutulmaz,unutulunca ölürler.ve sen hiçbir zaman unutulmadın unutulmayacaksın ve hep içimizde yaşayacaksın...mekanın cennet olsun geride kalanlarada sabır ve dayanma gücü versin rabbim.hepimizin başısağolsun...