banner461
banner195

Eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Kapadokya'yı Gezdi

Ak Parti Erzurum Milletvekili ve Eski Sağlık Bakanı Sayın Recep Akdağ Ailesiyle birlikte geldiği Nevşehir'de,Ürgüp,Göreme ve Ortahisar ı gezdi...

Eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ, Kapadokya'yı Gezdi
24 Ağustos 2014 Pazar 12:13

banner143
Eski Sağlık Bakanı Recep AKDAĞ Kapadokya'da
İlgili Galeriye Git
banner134

Ak Parti Erzurum Milletvekili ve  Eski Sağlık Bakanı Sayın Recep Akdağ Ailesiyle birlikte tatil için geldiği Nevşehir'de, Kapadokya'yı gezdi.

Eski Sağlık Bakanı Akdağ, Eşi ve kızı ile birlikte geldiği Kapadokya'da ilk olarak Göreme açık hava müzesini ziyaret etti.

Ardından Ortahisar kasabasına geçen Akdağ ve ailesini burada Ortahisar Belediye Başkanı İsmail Genç karşılayarak Ortahisar Kalesi, kayadan oyma Doğal soğuk hava depolarını gezdirdi... Gösterilern ilgi karşısında son derece mutlu kalan Akdağ Başkan İsmail Genç e teşekkür etti.

Eski Bakan Akdağ, Dünya gözbebeği Kapadokya, Bakanlık döneminde geldiğim Nevşehir de ziyaretlerimize de çoğu kez vesile olmuştu ancak Ailemle birlikte kapmsamlı olarak ilk kez Kapadokya yı keşfediyoruz diyebilirim.
İki günlük gezilerinin adresi olacak Kapadokya yı görmeyenleri mutlaka bu muhteşem bölgeye gelip gezmelerini bekliyorum dedi.

Akdağ'a, Niğde Valisi Necmeddin Kılıç eşlik etti.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.