banner461
banner195

Esnaf Yeni Bir Pazar İstiyor Başkanım

Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, Ticaret Borsası başkanı İbrahim Salaş’a böyle seslendi.

Esnaf Yeni Bir Pazar İstiyor Başkanım
08 Temmuz 2013 Pazartesi 12:27

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, Ticaret Borsası başkanı İbrahim Salaş’a böyle seslendi.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş’a hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nafiz Çalışkaner, mevcut zahire pazarındaki bazı esnafların kendilerine bağlı olduğuna dikkat çekerken, bu esnafların en büyük talebinin yeni ve daha modern bir Pazar yerinin ilimize kazandırılması olduğunu söyledi.

Bu konuda Nevşehir Ticaret Borsası Başkanlığı ile birlikte çalışma yapmak istediklerini söyleyen Nevşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Çalışkaner, “Zahire pazarımızdaki bazı esnaflar aynı zamanda bizimde üyemiz durumunda. Bu esnaflarımızın büyük bir bölümü yeni ve daha modern, günümüz koşullarına uygun bir Pazar alanına kavuşmak istiyor. Kiminin işyeri artık kendisine dar geliyor, kimi ise iş potansiyelini daha da geliştirmek istiyor. Ticaret Borsamız ile birlikte Nevşehir Belediyemizin de destekleriyle ilimize modern bir zahire pazarı oluşturmak isteriz. Bu konuda bugün harekete geçmiş olsak bu iş bir iki senemizi alacaktır. O nedenle en kısa zamanda esnaflarımızın taleplerinin de cevapsız kalmaması için harekete geçmemiz gerektiği düşüncesindeyim” dedi.

Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş ise, Çalışkaner’in gündeme getirdiği konuyla ilgili daha geniş bir istişare yapılması gerektiğine işaret ederken, esnafların taleplerinin dikkate alınacağı sözünü verdi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirli - 5 yıl önce
nedir bu nevşehir siyasetinin içler acısı olması ya?? tavşan kaç tazı tut yapılıyor.hiçmi adam gibi hizmet edip çalışacak insanlar görev başına gelmeyecek??? ne biçim yer bu nevşehir be...........
Avatar
ibrahim içaçan - 5 yıl önce
sayın başkan üzüm pazarı aklınıza hiç gelmiyor nedense 60 metre karede üzüm oazarı olurmu sayın başkanlar
Avatar
esnef - 5 yıl önce
başkan buğday pazarının yeride iyi esnafıda ama pazar yerine girişte üzüm pazarı kuruluyo yanlış orda üzüm pazarını yan tarafa alın sorun kalmaz ve pazar yerine giriş rahat olur sıkıntı kalmaz borsa başkanı na sesleniyorumm