banner461
banner195

Esnafından Kopuk Değil, Onlarla Çalışan Yönetim Olacağız

Nevşehir Bakkallar ve Bayiler Odası Başkan adayı Aydın İyilikbilen, Nevşehir esnafı ile istişare yaparak birlik mesajı verdi.

Esnafından Kopuk Değil, Onlarla Çalışan Yönetim Olacağız
07 Ocak 2014 Salı 10:21

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Bakkallar ve Bayiler Odası Başkan adayı Aydın İyilikbilen, Nevşehir esnafı ile istişare yaparak birlik mesajı verdi.

İyilikbilen yaptığı açıklamada, “Küçük esnafın hali herkes tarafından biliniyor ki, çok ciddi sıkıntı içerisindeyiz. Bu problemlerin çözümü noktasında ise taşın altına kim elini koysa ya eli eziliyor yada deyim yerindeyse kolu kopuyor. İşte bizim hedefimiz taşı hep birlikte kaldırıp sorunlara birlikte çözüm üretmek. Bakkal esnafımızı büyük alışveriş merkezleri karşısında kalkındırmak. Bu hedefe bizi ulaştıracak yegane güç ise yine biz bakkal esnafının birlikte tek vücut hareket etmesiyle mümkün olacak. Nevşehir Bakkallar ve Bayiler Odası Seçimlerinin yapılacağı Şubat ayında nasip olurda seçilmemiz durumunda yönetim kurulu üyelerimle birlikte çalışan, sorunlara çözüm üreten, esnafına fayda sağlayan, hizmetleriyle ses getiren aktif bir oda konumunda olacağız. Adaylığımızı üyelerimize ve tüm Nevşehir kamuoyuna ilan ediyoruz. Bu bayrağı büyüklerimizden devralma zamanının geldiğine inanıyoruz. Esnafından kopuk Bakkallar Odası yerine, esnafın, üyesinin sesi haline gelen bir oda yönetimi olacağız” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
şimdi temizlik zamanı - 4 yıl önce
eskimiş başkanlara son artık taze enerjik başkanlara ihtiyaç var
Avatar
mahalle bakkalı - 4 yıl önce
varol başkan rabim yolunu açik etsin
Avatar
bozkurt - 4 yıl önce
Koydugun adayliklardan hangisini kazandinda bunu kazanacan hayalperest
Avatar
bakkal - 4 yıl önce
Doğru olan her zaman kazanır.