banner461
banner195

Etik Olanı Yapacağız

Ak Parti Merkez ilçe başkanı Salih Açıkgöz, Nevşehir merkez ve ilçe belediye başkan adaylarının açıklanmasının ardından belde belediye başkan adaylarının açıklanacağını söyledi.

Etik Olanı Yapacağız
04 Aralık 2013 Çarşamba 12:20

banner143
banner134

 NEVŞEHİR(MHA) Ak Parti Merkez ilçe başkanı Salih Açıkgöz, Nevşehir merkez ve ilçe belediye başkan adaylarının açıklanmasının ardından belde belediye başkan adaylarının açıklanacağını söyledi.

Bu hafta içerisinde büyük bir merakla beklenen Nevşehir merkez belediye başkan adayının açıklanması bekleniyor. Hemen ardından yine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilçe belediye başkan adaylarının da kamuoyuna duyurulması bekleniyor.

Bu süreçte merkez ilçe başkanlığı olarak bütün aday adaylarına eşit mesafe olmaya özen gösterdiklerinin altını çizen Ak Parti Merkez ilçe başkanı Salih Açıkgöz, Ak Parti genel başkanı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın merkez ve ilçe belediye başkan adaylarını açıklamasının ardından belde belediye başkan adaylarının da açıklanacağını dile getirdi.

İlçe ve beldelerde Ak Parti’nin en doğru adayı belirleme konusunda büyük bir hassasiyetle çalıştığına da dikkat çeken Ak Parti Merkez ilçe başkanı Açıkgöz, son günlerde bazı aday adaylarının desteklenmesi, bazı adaylarının da aday gösterilmemesi yönündeki davranışların gayet normal olduğunu sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
narlı - 4 yıl önce
başkanım nar da yenilik istiyoruz.belediyeye devamlı gelen vatandaşın derdiyle ilgilenen kendine değil halka çalışan bir aday göstermenizi dileriz.malum nar nevşehire yakınlığı sebebiyle arsa ve imar yönünden stratejik öneme sahip gülşehir yolu belkide imara açılacak
Avatar
kavak - 4 yıl önce
kavak için ercan doğanay ı bekliyoruz inşallah olur olursa var gücümle destekleyeceğim yaklaşık 300 oyum var
Avatar
mehmet - 4 yıl önce
kavak aday adaylara başarılar dilerim ama kavak için genç bir adayın geçmesi gerekiyor kavakta çok çalışma yapması gerekiyor tabi buna tek aday adayımız var ercan..
Avatar
etik olan - 4 yıl önce
başkanım nar da etik olanı yapın ozaman ortalıkta laflar dönüyor gülşehir yolu imara açılacak falan diye
Avatar
Calisli - 4 yıl önce
akp calis kasabasinda parali baskan olan alpaslan özeri sececektir.yan gel yat yine devam edecektir.bir iscisine dahi gücü yetmeyen bi baskan ile devam edilecektir.
Avatar
ak ak ak - 4 yıl önce
inşallah dediğiniz gibi olur salih başkan zaten eğerki kırmızı çizgileri aşan adayları gösterirseniz vatandaş gereğini mutlaka yapacaktır.sizlere inanmak istiyoruz..
Avatar
GÖREMELİ - 4 yıl önce
görememize kurtarırsınız inş akp güveniyoruz ve mızrak diyoruz inş
Avatar
vatandaş - 4 yıl önce
bizim vatandaşımız dayatmayı hiç sevmez onun için doğru adayları çıkaracağınızı umuyorum.inşallah memleket kazanır.zaten aksi durumda başbakanımız sizlere bir nisan şakası yapabilir.