banner461
banner195

Facebook neden açılmıyor? Facebook neden yavaş çalışıyor?

Facebook neden açılmıyor? Facebook bugün sabah saatlerinden itibaren oldukça yavaş açılıyor. Facebooka'un çökmesi gibi bir durum söz konusu olur mu? Facebook kapanacak mı bu yüzden mi yavaş açılıyor?

Facebook neden açılmıyor? Facebook neden yavaş çalışıyor?
25 Temmuz 2015 Cumartesi 10:45

banner143
banner134
 Facebook neden çok yavaş? Facebook ve Twitter’a neden girilmiyor? Telefon ve adsl bilgisayar üzerinden Twitter Facebook nasıl girilir? 24 – 25 Temmuz 2015′de Twitter Facebook girişinin yavaşlaması dikkat çekti. 

Türk Hava Kuvvetleri’nin Irak ve Suriye’deki IŞİD ve PKK hedeflerine 24 Temmuz akşamı düzenlediği hava saldırılarıyla birlikte sosyal medyada Twitter ve Facebook’ta yaşanan yavaşlama dikkat çekti. Twitter geçtiğimiz günlerde bir mahkeme kararıyla kapatılmış ancak bir kaç saat sonra tekrar erişime açılmıştı. Ancak 24 Temmuz Cuma ve 25 Temmuz’da Twitter Facebook sosyal medya sitelerinde yaşanan yavaşlama sebebi hakkında herhangi bir açıklama yapılmadı. Kullanıcılar bu sosyal medya hesaplarını çok yavaş şekilde kullanabiliyor. Bu siteler için herhangi bir kapatma yada yasaklama söz konusu değil. Ancak bu akşam itibariyle yavaşlama söz konusu. VPN üzerinden ise normal şekilde Twitter ve Facebook’a daha hızlı ulaşmak mümkün. 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.