banner461
banner195

Fahri Ertik, Gürledi de, Yağdı da….

CHP Nevşehir Milletvekili Adayı Fahri Ertik : “Bu Halkın AKP’ye Bırakın 80-90 Bini, 8 Bin Oy Verdiğine Şaşırıyorum” dedi.

Fahri Ertik, Gürledi de, Yağdı da….
26 Ekim 2015 Pazartesi 10:52

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Cumhuriyet Halk Partisinin Nevşehir birinci sıra Milletvekili adayı Osman Fahri Ertik, katıldığı radyo programında değim yerinde ise gürledi de, yağdı da.

Seçime sayılı günler kala Nevşehir’in seçimden seçime değil, her zaman gündemini takip eden radyosu Kapadokya FM Radyosunda Gazeteci Ali Çamur’un Haber Panorama programına konuk olan Milletvekili adayı Fahri Ertik, AKP’nin ülkenin ekonomisini de, değerlerini de alt üst eden bir siyaset güttüğünü söyledi.

Program esnasında 1 Kasım seçimlerine dair tahminlerde de bulunan CHP Milletvekili adayı Fahri Ertik, Nevşehir’de seçimin 2-1 CHP lehine, ya da 1-1-1 tamamlanabileceğini, bu tahminin sürpriz olmayacağını da söyledi.

Halkın kendisine yakınlığı ve ilgisinden memnun olduğunu kaydeden CHP Nevşehir Milletvekili adayı Fahri Ertik, “İnanın Nevşehir halkının AKP’ye bırakın 80-90 bin oy vermeyi, 8 bin oy vermesine bile şaşırıyorum. Çünkü, AKP bu milletin değerlerinin farkında olan ve onlara sahip çıkan bir parti değil” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.