banner461
banner195

Faruk Özaltın'dan Ramazan Bayramı Mesajı

Özaltın Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Özaltın Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Faruk Özaltın'dan Ramazan Bayramı Mesajı
16 Temmuz 2015 Perşembe 21:57

banner143
banner134
Özaltın Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Özaltın Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Geçtiğimiz günlerde açılışı yapılarak Nevşehir halkının hizmetine giren Türkiye'nin En Büyük Atasay 'Altın Market'i mağazasının franchise sahibi Özaltın Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Özaltın mesajında;
Milletçe birlik ve beraberliği gösterme imkanı veren bir Ramazan Bayramı’nı daha idrak etmenin mutluluğunu ve sevincini hep birlikte yaşadıklarını belirtti.

On bir ayın sultanı Ramazan ayının manevi iklimini Nevşehir’de birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içerisinde yaşadıklarını ifade eden Özaltın Grup Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Özaltın, tüm Nevşehir Halkının ve İslam dünyasının Ramazan Bayramını kutladı. Özaltın, “Bayramlar, insanların birbiriyle kaynaştığı, birlik, paylaşma ve hoşgörünün güzel örneklerinin sergilendiği özel günlerdir. Ramazan Bayramı, milletçe sahip olduğumuz dostluk, kardeşlik, sosyal dayanışma ve yardımlaşma gibi ulvi duyguların yeniden canlandığı, halkımızı birbirine bağlayan müstesna bir bayramdır. Bayramların getirdiği barış, huzur ve kardeşlik ortamının değerini iyi bilmeliyiz. Özellikle bayram günlerinde, bugünlerin kazandırdığı alışkanlıkla tüm hayatımızda iyiye ve güzele yönelmeli, insanlara hoşgörüyle yaklaşmalıyız. Bizleri bir arada tutan değerlerimize sahip çıkmalı, birlik ve beraberliğimizi korumalıyız. Bu vesileyle, tüm Nevşehir Halkının ve İslam dünyasının Ramazan Bayramı’nı kutluyor, bayramın ülkemize, dünyamıza ve tüm insanlığa barış, kardeşlik ve huzur getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kapadokya Yılın Enleri Anadolu Kent Ödülleri Zirvesi töreninde “Yılın Markası Ödülü” Özaltın Şirketler Grubu" adına Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Özaltın'a layık görülmüştü.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.