banner461
banner195

Fatih Erbakan, Nevşehir de Sevenleriyle Buluştu

Necmettin Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan yine, buradan, tekrardan isimli programa katılmak üzere Nevşehir’e geldi.

Fatih Erbakan, Nevşehir de Sevenleriyle Buluştu
08 Ocak 2018 Pazartesi 19:30

banner143
banner134
54. Hükümetin Başbakanı, Milli Görüşün kurucu lideri merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vasiyeti üzerine kurulan Erbakan Vakfı’nda ikinci 40 yıl için "Büyük Gençlik Buluşması” bu kezde Nevşehir'de düzenlendi.

Necmettin Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr. Fatih Erbakan ayağının tozuyla geldiği Nevşehir'de ilk olarak MSP Nevşehir Teşkilatı kurucularından Kemal Turgay'ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Erbakan, daha sonra İkinci 40 Yıl için Heyecanı için Kapadokya Kültür Merkezi'ne geçti. Milli Görüş Lideri merhum Prof.Dr.Necmettin Erbakan'ın oğlu ve Erbakan Vakfı Genel Başkanı Dr Fatih Erbakan'ın "Büyük Gençlik Buluşması"nda iç ve dış gelişmelere yönelik çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Siyonizm, ve İslam Dünyasında meydana gelen olayları değerlendiren Dr. Fatih Erbakan “ Öncelikle bu tarihi anlamlı programa katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum. Rabbim, Heyecanımızla aşkımızla bizleri beraber kılsın. Arkamızda medya finans sermaye gücü olmadığı halde, arkamızda iktidar gücümüz olmadığı halde, hakkın ve batılın ayrımının zor olduğu bir dönemde, Allah önümüzdeki engelleri kaldırsın. Milli görüşü zaferlere ulaştırsın. Milli görüşün İslam birliğinin kurulmasında öncülük etsin. Adil dünyanın kurulmasına vesile kılsın.
 
İslam dünyasında olan olayları Milli görüş gözlüğüyle baktığımızda neler oluyor bunları konuşalım. Siyonizm’in kovboyu Trump’ın küstah Kudüs açıklamasına Necmettin Erbakan hocamızın “Toprak ayağımızın altından kayıyor” sözleri aklımıza geliyor. Necmettin Erbakan hocamız bundan yıllar önce Suriye bir savaş olursa “ Hedef Türkiye’dir” demişti. Allah gani gani rahmet eylesin. Her türlü zorluğa, güçlüğü karşı bu kutlu davada yürümek istiyoruz. Siyonizm’e karşı Milli görüş aşkıyla hep birlikte geliyoruz.” İfadelerini kullandı.


Milli Görüş'ün İkinci Kırk Yıl şahlanışında, Erbakan Vakfı Nevşehir temsilciliğimizin düzenlediği konferanstayız. Nevşehir halkına yoğun katılım ve heyecanlarından dolayı teşekkür ediyorum diyen Fatih Erbakan, "Program öncesi bu güzel karşılama için Erbakan Vakfı Nevşehir teşkilatımızdan Allah razı olsun. Ayrıca salonu dolduran tüm Nevşehirlilerede ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.


Haber: Mustafa Ferveren
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.