banner461
banner195

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi ,Bir Parka Daha Kavuştu

Nevşehir Belediyesi tarafından Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’ndeki dinlenme parkının yapımı tamamlandı. Önümüzdeki günlerde park içerisinde oluşturulacak çocuk oyun grubu ile Nevşehir’in yeni gelişim süreci içerisinde bulunan yerleşimlerinden biri olan Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’ne önemli bir güzellik katacak.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi ,Bir Parka Daha Kavuştu
24 Nisan 2014 Perşembe 12:09

banner143
banner134

 FATİH SULTAN MEHMET MAHALLESİ , BİR   PARKA DAHA KAVUŞTU

Nevşehir Belediyesi  tarafından  Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’ndeki dinlenme parkının yapımı tamamlandı. Önümüzdeki günlerde park içerisinde oluşturulacak çocuk oyun grubu ile Nevşehir’in yeni gelişim süreci içerisinde bulunan yerleşimlerinden biri olan Fatih Sultan Mehmet  Mahallesi’ne önemli bir güzellik katacak.

Nevşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından Fatih Sultan Mehmet Mahallesi  Hayat sokak üzerinde yaklaşık 500 metrekarelik bir alan üzerine yapılandırılan dinlenme parkının değişik noktalarında kamelyalar oluşturuldu.

Yöre halkının boş zamanlarında dinlenebileceği nezih bir ortamın oluşturulduğu dinlenme parkında ayrıca yürüyüş alanları da düzenlendi.

Çeşitli süs bitkilerinin yanı sıra çeşitli fidanlarında ekiminin yapıldığı  Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’ndeki park alanında önümüzdeki günlerde çocuk oyun grubunun montajı da yapılacak. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.