banner461
banner195

Federasyon Toplantısı Nevşehir’de Yapılacak

Türkiye Sebzeciler, Meyveciler, Seyyar Pazarcılar Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısı 10 -11 Kasım 2013 tarihleri arasında Nevşehir’de yapılacak.

Federasyon Toplantısı Nevşehir’de Yapılacak
01 Kasım 2013 Cuma 10:32

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Sebzeciler, Meyveciler, Seyyar Pazarcılar Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısı 10 -11 Kasım 2013 tarihleri arasında Nevşehir’de yapılacak.

Türkiye Sebzeciler, Meyveciler, Seyyar Pazarcılar Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Genel Başkanı Mehmet Çakman ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerinin yanı sıra Türkiye’nin dört bir yanından oda başkanlarının katılacağı toplantının ardından heyet Nevşehir’de bazı ziyaretlerde de bulunacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Osman Güneri, 10-11 Kasım 2013 tarihleri arasında ilimizde gerçekleştirilecek olan Türkiye Sebzeciler, Meyveciler, Seyyar Pazarcılar Esnaf ve Sanatkarlar Federasyonu Yönetim Kurulu Toplantısında Ülkemiz genelinde bu sektörde yaşanan sorunların da yönetim kurulu tarafından masaya yatırılacağını dile getirdi.

Toplantının kendilerinin isteği ve Federasyon Başkanı Mehmet Çakman söz konusu daveti kabul etmesi ile ilimizde yapılacağını kaydeden Nevşehir Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Odası Başkanı Osman Güneri, 11 Kasım 2013 tarihinde gerçekleştirilecek olan Federasyon Yönetim Kurulu Toplantısının ardından heyetin Nevşehir Belediye Başkanı Hasan Ünver’i makamında ziyaret edeceğini, ziyarette Türkiye’nin en modern Pazar yerini, sebze halini ve köy ürünleri pazarını ilimize kazandıran Başkan Ünver’e Federasyon Başkanı Mehmet Çakman tarafından bir teşekkür plaketi sunulacağını söyledi.

Heyetin bu ziyaretin ardından Nevşehir pazaryerinde incelemelerde de bulanacağını kaydeden Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar odası Başkanı Osman Güneri, düzenlenecek basın toplantısı ve aynı gün akşam düzenlenecek olan akşam yemeğinin ardından Federasyon Başkanı ve beraberindeki heyetin Nevşehir temaslarını tamamlayacağını belirtti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
hasan manas - 5 yıl önce
Bir makami yöneticiligi ehline vermek gerekiyor ) basarilarinizi kanitlamis her yenigün osman güneri basarilarin devamiyla yola devam kardesim
Avatar
necip - 5 yıl önce
tebrik ederim osman başkan başarınız daim olsun.
Avatar
necip - 5 yıl önce
tebrik ederim osman başkan başarınız daim olsun.