banner461
banner195

FİB Haber Son Noktayı Koydu…!

FİB Haber Merkezi olarak Nevşehir Gündeminde yer alan son Reşit Haylamaz’ın kitabı hususunda eleştiri ve tepkilerin çok hassas bir konu üzerinde olduğu düşüncesi ile hepimizin en büyük inancı noktasındaki Dini değerlerimizin kamu oyu önünde tartışmaların hiç kimseye faydası olmayacağı gibi inancı anlamda sıkıntı yaşatacağı düşüncesiyle Bu tartışmaya girmemek adına nokta koymak için bundan sonra bu konuyla ilgili yapılacak tüm açıklamaları Nevşehir gündemin Adresi FİB Haber Merkezi olarak sitemizde yer vermeyeceğimizi kamuoyuna duyuruyoruz.

FİB Haber Son Noktayı Koydu…!
06 Şubat 2013 Çarşamba 18:12

banner143
banner134

 Bu konuda inacımızın gereği hepimizin ortak noktası olan Rehberimiz ve Kitabımız olan Kuran-ı Kerim Nisa Süresi (4) 59 de yer alan: “Bir şeyde anlaşmazlığa düşerseniz Çözüm için Allah’a ve Resulüne BAŞVURUN” Ayetini hatırlatmak istiyoruz. Ve böylesi hassas bir konunun kamuoyu önünde tartışmaya mahal bırakmamak ve bu tartışmaya alet olmamak adına FİB Haber Merkezi olarak kenara çekiliyoruz. Konu hakkında uzman bilgi ve ilim sahibi Alimlerimizin Hakikatler ölçüsünde neticeyi varacaklarını düşünüyoruz.Saygılarımızla…


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nevşehirliler - 5 yıl önce
bu konuda duyarlı davranıp ehli sünnet itikadına zede getirecek kitabın reklamını yapmayıp. bir yanlışa alet olmamak adına, haber yapmamakla, duyarlı gazetecilik örneği sergilediniz teşekkür ediyoruz..sizi nevşehirliler olarak kutluyor tebrik ediyoruz..
Avatar
ehli sünnet - 5 yıl önce
ehli sünnet itikadına zarar veren (hatta insanı dinden çıkaran) kitabın okunma ma sını sağlamak için keşke karşı görüş ve açıklamaları yayınlama kararı alsaydınız da art niyetlilere derin bir ohh çektirmeseydiniz.
Avatar
SALİH ŞEHİDOĞLU - 5 yıl önce
ehli sünnet rumuzuyla yazan kardeşim fib haber en güzelini yaparak '' bir şeyde anlaşmazlığa düşerseniz, allah ve rasulüne baş vurun '' nisa süresi ayet 59 la en güzel davranişi sergilemiş.. nede güzel olmuş sen üzme kendi̇ni̇gerçek manada sen allah ve rassulüne sor işi abilere değil
Avatar
ehli sünnet - 5 yıl önce
salih şehidoğlu rumuzuyla yazan kardeşim galiba yanlış anladın ben bu kampanyayı ve kitabı desteklemiyorum. tam tersine bunun yanlış olduğunu ifade eden açıklamaları yayınlasaydınız dedim. allah imanımızı muhafaza etsin.