banner461
banner195

Gazeteci Coşkun Sağlamdin’in Annesi İçin Mevlidi Şerif Okutulacak

Nevşehir de görev yapan Gazeteci meslektaşımız İhlâs Haber Ajansı (İHA) Nevşehir muhabiri ve Kardelen Koleji basın danışmanı Coşkun Sağlamdin’in geçtiğimiz günlerde vefat eden annesi Yurdagül Özpamuk (54) için 24 Kasım 2012 Cumartesi günü Alibey Camii'nde ikindi namazından önce Mevlid-i Şerif okutulacak.

Gazeteci Coşkun Sağlamdin’in Annesi İçin Mevlidi Şerif Okutulacak
22 Kasım 2012 Perşembe 17:35

banner143
banner134

 Yurdagül Özpamuk, mide kanseri ve buna bağlı olarak nükseden menenjit nedeni ile tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

 

Edinilen bilgilere göre, Türk Telekom ‘dan  Emekli olan Yurdagül Özpamuk yaklaşık 3 ay kadar önce rahatsızlanarak tedavi görmeye başlamıştı. Kendisine mide kanseri teşhisi konulması sonucu Kayseri Acıbadem Hastanesinde tedavisi devam eden Yurdagül Özpamuk, geçtiğimiz gün öğle saatlerinde tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. 54 yaşında hayatını kaybeden Özpamuk, Pazar günü öğle namazına müteakip Nevşehir Kurşunlu Camii’nde kılınan cenaze namazı sonrası Taşlıbel Mezarlığı'nda toprağa verilmişti.

 

Merhume, Yurdagül Özpamuk (54) için 24 Kasım 2012 Cumartesi günü Alibey Camii'nde ikindi namazından önce Mevlid-i Şerif okutulacak.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.