banner461
banner195

Gelir İdaresi Başkanlığından Salaş'a Teşekkür Belgesi

Nevşehir İl Defterdarı Orhan Taş, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'ı Ziyaret Ederek, Teşekkür Belgesi Taktim Etti.

Gelir İdaresi Başkanlığından Salaş'a Teşekkür Belgesi
20 Haziran 2017 Salı 12:38

banner143
banner134
Nevşehir İl Defterdarı Orhan Taş, Vergi Dairesi Müdürü Mustafa Kemal Uygun ve Gelir Müdür V. Eşref Mutlu İle birlikte Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'ı makamında ziyaret etti.

Nevşehir İl Deefterdarı Orhan Taş, Gelir İdaresi Başkanlığının gönderdiği 6736 sayılı kanunun taksit hatırlatma kampanyasına yaptığı katkılardan dolayı; Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'a Teşekkür Belgesi verdi.

Borsa Başkanı Salaş'a Teşekkür Belgesi 

Nevşehir İl Deefterdarı Orhan Taş, Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş'ı Ziyaret Ederek 6736 Sayılı Kanundan Dolayı Gösterdiği Yakınlık, Teşvikten Ve Desteklerinden Dolayı Maliye Bakanlığının Göndermiş Olduğu Teşekkür Belgesi Taktim Etti.


Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Nevşehir Ticaret Borsası Başkanı İbrahim Salaş, 6736 sayılı kanun ile bazı alacakların yeniden yapılandırılması konusunda biz Nevşehir Ticaret Borsası olarak üyelerimizi hem basın yolu ile mesaj, e mail ve münferit toplantılar ile bilgilendirme yaptık. İl Defterdarımız Orhan Taş’ın Bundan sonraki çalışmalarında kendilerinin yanında olacağımızı ifade etmek istiyorum. Kendilerini tekrar tebrik ediyor saygılar sunuyorum” dedi. 

Defterdar Orhan Taş ise “ Başkanımıza öncelikle bizlerin yanında olarak desteklerini esirgemediği için teşekkür ediyorum. Malumunuz 7020 sayılı kanunumuz çıktı. Bu ayın sonuna kadar vergi ile ilgili borcu olup da ödeyemeyen vatandaşlarımız, üyeleriniz varsa bu ayın sonuna kadar taleplerini yaparlar ise yapılandırabiliyoruz. Bunun bilgisini sizlere vermek istedim. Ayrıca 6736 sayılı bazı borçların yapılandırılması ile ilgili Nevşehir Ticaret Borsası olarak bizlere göstermiş olduğunuz yakınlık, teşvikten ve desteklerinizden dolayı da teşekkür ediyorum. Bakanlığımızın göndermiş olduğu belgeyi size taktim etmekten onur duyuyorum. Ben şahsım ve kurumum adına sizlere teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.