banner461
banner195

Genç Birlik Nevşehir Şube’sinden Ünlüer’e Ziyaret

Nevşehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer ile görüşen Genç Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkan Vekili Alkan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Ünlüer’e Vakfın ilimizdeki faaliyetleri ve hedefleri konusunda açıklamalarda bulundu.

Genç Birlik Nevşehir Şube’sinden Ünlüer’e Ziyaret
03 Eylül 2014 Çarşamba 18:40

banner143
banner134

 İl Müdürü Mustafa Ünlüer ile görüşen Genç Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkan Vekili Alkan ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri Ünlüer’e Vakfın ilimizdeki faaliyetleri ve hedefleri konusunda açıklamalarda bulundu. 

Başlıca hedeflerinin Nevşehir Gençliğine sahip çıkarak gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutmak olduğunu kaydeden Genç Birlik Vakfı Nevşehir Şube Başkan Vekili Alkan, faaliyetleri süresince ilimizdeki kamu kurum ve kuruluşlarının yanında, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünden de destek isteyeceklerinin altını çizdi. 

Nevşehir’de gençlerin Sivil Toplum Kuruluşlarında faydalı çalışmalarda bulunmasını her zaman önemsediğine değinen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Ünlüer, Genç Birlik Vakfı Nevşehir Şubesinin etkinliklerine katkı sağlayabileceklerini dile getirdi.   


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.