banner461
banner195

Genç Birlik’ten Türk Eğitim-Sen’e Ziyaret

Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonuna bağlı Türk Eğitim-Sen Şube Başkanlığını ziyaret eden Genç Birlik Nevşehir Teşkilatı başkan Mustafa Uğur ve yöneticilere Genç Birliğin ilimizdeki hedeflerini anlattı.

 Genç Birlik’ten Türk Eğitim-Sen’e Ziyaret
17 Ekim 2014 Cuma 17:31

banner143
banner134

NEVŞEHİR(MHA) Türkiye Kamu Çalışanları Sendikaları Konfederasyonuna bağlı Türk Eğitim-Sen Şube Başkanlığını ziyaret eden Genç Birlik Nevşehir Teşkilatı başkan Mustafa Uğur ve yöneticilere Genç Birliğin ilimizdeki hedeflerini anlattı.

Teşkilat olarak hedeflerini ve gayelerini başta şube başkanı Mustafa Uğur ve şube yönetim kurulu üyeleri ile paylaşan Genç Birlik Nevşehir Şube Başkanı Oğuzhan Alkan, ileride yapacakları çalışmalarda sendikadan destek istedi.

Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı Mustafa Uğur, Genç Birlik Nevşehir Teşkilatı yöneticilerine sendikaya yaptıkları ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür ederken, hayırlı olsun temennisi ile birlikte çalışmalarında başarılar diledi.Söz konusu ziyarette Genç Birlik Nevşehir Teşkilatı Şube Başkanı Oğuzhan Alkan ile beraber, Teşkilat  Başkanı Ferhat Doğanay, Organizasyon Birim Başkanı Metin Ertaş, Organizasyon biriminden Ahmet Daldikan, Kurumsal İlişkiler Başkanı Ali Koçak yer aldı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.