banner461
banner195

Genç Fotoğrafçılar Lara Kolejinde

Özel Nevşehir Lara Koleji fotoğrafçılık kulübü öğrencileri, Avanos’a düzenlenen gezi etkinliğinde fotoğraf çekmenin detaylarını uygulamalı olarak öğrendiler.

Genç Fotoğrafçılar Lara Kolejinde
23 Kasım 2013 Cumartesi 20:12

banner143
banner134

 Özel Lara Koleji görsel sanatlar dersi öğretmeni Tuğba Fedaioğlu rehberliğinde düzenlenen gezide öğrenciler çok defa gezdikleri mekanlara bu defa bir fotoğraf sanatçısı gözüyle baktılar. Öğrenciler bu etkinlik süresince hem birçok fotoğraf çektiler hem de çevrelerindeki ayrıntılara karşı farkındalıklarını artırmış oldular. Gezi sırasında öğrenciler çömlek yapım atölyelerini ziyaret ettiler ve bu ziyaretlerini fotoğraf çekerek renklendirdiler.

    Lara Koleji Görsel Sanatlar öğretmeni “çocukların dikkatini artırıp, yaşadıkları zamanı monotonluğun ötesine taşıma amacıyla düzenlene bu gezimizde çok keyifli anlar yaşamanın yanı sıra her biri ayrı bir dünya olan çocukların resim çekmedeki gayretlerini görmek beni çok sevindirdi. Lara Koleji fotoğrafçılık kulübü olarak panoramik bir yapıya sahip beldemizin nimetlerini kullandık. Bu etkinlik sayesinde öğrencilerle fotoğraf çekmenin inceliklerini paylaşmış olduk.”dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.