banner461
banner195

Gençlik Spor’un En Zayıf Noktası

İlk bakışta “Tenis Sahası İşte. İçerisinde Tenis oynanıyor” diyebilirsiniz.

 Gençlik Spor’un En Zayıf Noktası
20 Haziran 2014 Cuma 21:06

banner143
banner134

 G. Spor’un En Zayıf Noktası

NEVŞEHİR(MHA) İlk bakışta “Tenis Sahası İşte. İçerisinde Tenis oynanıyor” diyebilirsiniz. Peki şu ana kadar bu sahanın içerisinde tenis oynayana rastlayanınız var mı?. İçerisinde 2 Çim futbol sahası, 1 Kapalı Spor Salonu, 1 Gençlik Merkezi, 1 Yapımı devam eden Yarı Olimpik Yüzme Havuzu, 1 Yapımı devam eden yeni gençlik Merkezi, Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü hizmet binası, Açık Basketbol Sahası ve 1 Halı Sahası bulunan il müdürlüğü kompleksi içerisinde en anlamsız bulabileceğiniz tek tesis tenis sahası olsa gerek.

Şu ana kadar içerisinde tenis oynayana rastlanmayan bu sahanın yerine halkın daha fazla rağbet edeceği, içerisinde sportif etkinliklerde bulunabileceği başka bir tesis inşa edilemez mi diye soruyor insan ister istemez kendi kendine. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Ali SOYEK - 4 yıl önce
Üstü kapalı bir tenis kortu yapılsa. Randevulu sistemle çalişılsa çok güzel olur. Ayrıca gençlik spor müdürümüz gerçekten iyi calisiyor. Mustafa Bey e kolay gelsin
Avatar
nevsaaar - 4 yıl önce
Iranli lar fileyi kaldirip futbol oynuyor bence onun önüne geçilmeli
Avatar
Sporcu - 4 yıl önce
İnşallah bakanlığa kapalı tenis kortuyla ilgili yazışmalar yapılmış duyduğum kadarıyla il müdürümüz bu konuyla yakından ilgileniyor. En kısa zamanda Nevşehir'imiz böyle bir tesise kavuşursa biz sporcular için büyük bir imkan olacaktır..
Avatar
Kerim Yavaş - 4 yıl önce
iranlılar futbol oynuyor, istila etmişler, maalesef tenis oynayamıyoruz, yetkililere duyurulur. kurallara uyulması, güvenliğin sağlanması gereklidir. sahanın amacına uygun olarak kullanımının sağlanması kurumun görevidir. kapıdan geri dönmek zorunda kalıyoruz maalesef.
Avatar
Osman Turhal - 4 yıl önce
Oynasin adamlar iranlilar. Zaten tenis oynanacak hali yok. Bi işe yarasin en azından. Adamlar iranli irlandali değil ki.
Avatar
nevsaar - 4 yıl önce @Kerim Yavaş
aynen abi