banner461
banner195

Genel Sekreter Kim Olacak?

Sağlık Bakanlığının yeniden yapılanması çerçevesinde Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği makamının ilimizdeki ilk makam sahibi olan Dr. Atilla Boyalı’nın görevinden istifa etmesinin ardından makama isim aranıyor.

 Genel Sekreter Kim Olacak?
24 Haziran 2014 Salı 17:25

banner143
banner134

 Genel Sekreter Kim Olacak?

NEVŞEHİR(MHA) Sağlık Bakanlığının yeniden yapılanması çerçevesinde Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği makamının ilimizdeki ilk makam sahibi olan Dr. Atilla Boyalı’nın görevinden istifa etmesinin ardından makama isim aranıyor.

Nevşehir’de göreve başladığı günden istifa ettiği güne kadar Nevşehir basını ile sıcak ilişkiler kuramayan Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Atilla Boyalı’nın ardından bu makama Nevşehirli bir ismin oturması bekleniyor.

Yıllardır Nevşehir’de görev yapmış, ilimizin sağlık kuruluşlarını, sağlık camiasını iyi tanıyan ve sorunları bilen bir ismin bu makama oturması durumunda mevcut sorunlara daha hızlı bir çözüm üretebileceği öngörülüyor.

Edinilen bilgilere göre Nevşehir Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği makamına talip olan isimlerden biri şu an itibariyle Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinin Başhekimi olan Vural Özçelik olduğu belirtiliyor.

Özçelik’in yanı sıra makama talip olan birkaç ismin ise gerek sağlık bakanlığında, gerekse siyasi çevrelerdeki nüfuslarını da kullanarak bu makama oturabilmenin hesapları içerisinde olduğu belirtiliyor. Yeni kamu hastaneleri birliği genel sekreterinin ise muhtemelen bayram sonunda belli olması bekleniyor. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
DOKTOR - 4 yıl önce
çalışkan biri olsun....di̇ş hastanesi̇ni̇n yaptığı dişlere bakın...ya yapmayın...ya da kaliteli yapın..yok devlet az ödenek veriyormuş,,ondan malzeme kalitesi kötü imiş...al,,aldır..vatandaş bu uyduruk dişleri kullanmak zorunda mı?
Avatar
gerçek kii - 4 yıl önce
bundan olmaz ne yazık ki .
Avatar
dr. halis - 4 yıl önce
nevşehir devlet hastanesinde 100 e yakın uzman hekim varken diş hekiminin konuşulması gerçekten nevşehir için acı bi durum. bu şekilde hiçbir uzman hekim burda durmaz. diş hekiminden genel sekreter olmaz olursa yazık olur.
Avatar
doktor - 4 yıl önce
nevşehirin ufkunu açacak yeni bir isim bulunsun allah rızası için yıllardır aynı isimler yer değiştiriyo sadece bırakın yeni insanlar bu işi yapsın. uzman hekim haricinde genel sekreter atanırsa 80 tane uzman hekime laf geçiremez. nevşehir kaybeder.
Avatar
oğuzhan deveci - 4 yıl önce
bazen insanlar çok boş konuşuyor sn vural özçelik yılların yöneticisidir.kendisinden iyisi can sağlığı...
Avatar
abidin uşaklı - 4 yıl önce
olmaz bundan g.skrter
Avatar
ERKAN İŞGÖREN - 4 yıl önce
nevşehirin sağlikta ufkunu açacak tek isim var dr.mustafa körükçü eğer kabul ederse...
Avatar
neden olmasın - 4 yıl önce
yılların deneyimi neden olmasın beyler .bal gibi de olur