banner461
banner195

Geri sayım başladı! Nevşehir'in yeni sembolü geliyor

Nevşehir merkezinde bulunan metrelik kulede sona yaklaşılıyor...Nevşehir'in Gözbebeği Nissara AVM 30 Eylül'de açılacak.

Geri sayım başladı! Nevşehir'in yeni sembolü geliyor
12 Eylül 2017 Salı 20:14

banner143
banner134
Nevşehir'in en büyük AVM'si Nissara bu yıl içinde açılıyor. Bu yıl Nevşehir'in ilk AVM'si Nissara açılıyor. 30 Eylül'de kapılarını açacak AVM'nin yatırımcısı Duygu Mühendislik İnşaat oldu.

Nevşehir'de yapımına 2014 yılında başlanılan Nissara AVM ve Crowne Plaza Oteli 30 Eylül 2017'de hizmete giriyor. İşte Nissara AVM hakkında bugüne kadar duymadığınız ve bilmedikleriniz herşey bu haberde...

Nevşehir'in yeni sembolü olarak gösterilen Nissara AVM'yi FİB Haber Merkezi olarak sizin için araştırdık.


Bugüne kadar süren çalışmalarda AVM'nin büyük bölümü tamamlandı. Nevşehir'in yeni AVM'si artık şehrin pek çok yerinden görülebiliyor.

Nevşehir kent meydanında yapımı tamamlanan Nisaara AVM ve Crowne Plaza Oteli 6 Katlı, 117 Mağazası, Oteli 159 Odalı, 140 Kapalı ve 500 Açık oto parkı ile 30 Eylül'de Nevşehir halkının hizmetine girmeye hazırlanıyor.

Projenin yüzde 100 yatırımcısı olan Duygu Mühendislik İnşaat, Ankara  merkezli bir inşaat firması. Daha çok otoyol, tünel, sulama kanalı gibi altyapı yatırımlarında uzamanı olan şirket, son dönemde konut ve askeri tesislerde inşa ediyor.

Bir çok ünlü mağazaların yer alacağı Nevşehir'in Gözbebeği Açılıyor!

 30 Eylül açılışımıza tüm halkımız davetlidir...


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Meraklı - 2 yıl önce
Herşeyi araştırdık dediğiniz yapımcı firma adı mı?
Hangi mağazalar var?
Kaç kişiye istihdam sağlanıyor?
Çarşı esnafı nasıl etkilenecek?
Bunları yazsanız daha iyi olmaz mı?
Avatar
Sami - 2 yıl önce
Afedersiniz ama çarşı esnafının çoğu yontulmamış odun. Ürgüp'ün esnafları gerçekten esnaf. Merkezdeki dükkanlardan hangisi esnaf hangisi vurkaç yapıyor belli olur. Nevşehir adına çok sevindim. Umarım fabrika açılışlarını da duyacağımız günler olur.
Avatar
FB. - 2 yıl önce
Çarşı canlanır çok iyi olur ağzını yidiğimin.
Avatar
Btl - 2 yıl önce
Çarşı esnafı ne olacak
Avatar
Mustafa Tuncel - 2 yıl önce
alışveriş merkezi ni getiripte şehrin tek caddesi ve bu caddeye sıkışıp kalmış esnafların tam kalbine diken çok güzel düşünmüş. Böylece Alternatif bir caddemiz olur şehrin başka kısımlarıda canlanır gibi bir endişemiz de kalmamış oldu.mümkünse caddenin öbür başına da bir avm. süper olur. tebrikler. (Nasrettin Hoca misali bir fil az olur padişah ım bir fil daha isteriz ).