banner461
banner195

GESİAD'da 2014 Hedefi 800 Üye

Nevşehir Genç Sanayiciler ve iş adamları derneği(GESİAD)’a Nevşehir’in en önemli dış ticaret şirketlerinden olan Sütkon Dış Ticaret, Gesiad ailesine katıldı.

GESİAD'da 2014 Hedefi 800 Üye
17 Ocak 2014 Cuma 17:57

banner143
banner134

Nevşehir Genç Sanayiciler ve iş adamları derneği(GESİAD)’a Nevşehir’in en önemli dış ticaret şirketlerinden olan Sütkon Dış Ticaret, Gesiad ailesine katıldı. Üyelik belgesini Gesiad yönetim kurulu başkanı İrfan Avşar tarafından firma yetkilisi Ali Süt’e takdim edildi.Sütkon dış ticaret şirketi yetkilisi Ali Süt Gesiad’ın işletmeleri için önemli katkılarının olacağı için üye olduklarını dile getirdi. Avşar 2013 yılını 283 üye 445 şirketle kapattıklarını 2014 yılının ilk günlerinde derneğimize 25 yeni üye katılımının olduğunu ve önümüzdeki haftada yapacağımız programla 45 üyenin Gesiad ailesine katılmasını beklediklerini sözlerine ekledi. Avşar 2014 yılındaki hedeflerinin 800 üye şirkete ulaşmak olduğunu dile getirdi. Avşar bugün geldiğimiz noktada gerek ilimiz gerek ilçelerimizde derneğimizin çalışmaları olmaktadır. Bugun 10 kişilik üye grubumuz JOHANNESBURG a gitmişlerdir. Avşar Derneğimize gösterilen bu ilgiden dolayı bütün Nevşehir iş dünyasına teşekkür etti.

 Nevşehir iş adamları derneği(GESİAD)’a Nevşehir iş dünyasının teveccühü devam ediyor. Gesiad yönetim kurulu başkanı İrfan Avşar 2014 te koyduğumuz 800 üye şirket hedefimize üye kayıtlarımız ile devam ediyoruz. Avşar Gesiad ailemize katılan Mimar Yasin Duru kardeşimizdir. Duru Gesiad ilimiz için yaptığı çalışmalarda bulunmak ve birçok projede yer almak için üye olduğunu Gesiad’ı uzun süredir takip ettiğini yaptığı bütün çalışmalarda Nevşehir’in en başarılı iş adamları derneği olduğunu sözlerine ekledi. Avşar Mimar Yasin Duru’ya üyelik sertifikasını vererek yeni üyelerimizle Gesiad’ın büyümeye devam edeceğini sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
haydaaaaa - 4 yıl önce
yahu bu nasıl iş oluyosa bir çok kişi gesiaddan istifa ediyo gesiadda giderek üyemiz çoğalıyo diyo.zaman gazetesi obaneliği tarzında bir çoğalmaysa bilemem.