banner461
banner195

GESİAD’tan başsağlığı mesajı

Nevşehir İşadamları Derneği Başkanı İrfan Avşar, Gülşehir ilçesine taşımalı eğitim kapsamında ortaöğrenim öğrencilerini taşıyan servis minibüsünün takla atmasıyla oluşan kazada hayatını kaybeden Fatma Özdemir’in ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve yaralılara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

 GESİAD’tan başsağlığı mesajı
17 Nisan 2014 Perşembe 14:27

banner143
banner134

 GESİAD’tan başsağlığı mesajı

Nevşehir İşadamları Derneği Başkanı İrfan Avşar, Gülşehir ilçesine taşımalı eğitim kapsamında ortaöğrenim öğrencilerini taşıyan servis minibüsünün takla atmasıyla oluşan kazada hayatını kaybeden Fatma Özdemir’in  ailesi ve yakınlarına başsağlığı ve yaralılara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Bugün sabah saatlerinde Gülşehir ilçesine bağlı Gökçetoprak ve Yalıntaş köylerindeki ortaöğrenim öğrencilerini, Gülşehir’deki okullara taşıyan minibüsün takla atması sonrasında oluşan kaza ile ilgili taziye mesajı yayımlayan Avşar “köylerinden aldıkları öğrencileri, ilçe merkezindeki okullarına götürmekte iken öğrenci servisinin devrilmesi sonucu Gülşehir ilçesine bağlı Yakatarla köyü yakınlarında elim bir kaza geçirdiğini büyük üzüntüsüyle öğrendik. Kazada hayatını kaybeden Fatma Özdemir isimli öğrencimize Yüce Allah’tan Rahmet, ailesine ve yakınlarına başsağlığı dilerim. Yaralı öğrencilerimize de  geçmiş olsun der, acil şifalar temenni ederim” dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.