banner461
banner195

Gizligider'den 10 Kasım Mesajı

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider 10 Kasım dolayısıyla yazılı bir açıklama yayınladı.

Gizligider'den 10 Kasım Mesajı
10 Kasım 2017 Cuma 11:15

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider mesajında; Türk Milletinin istikbal mücadelesi olan Kurtuluş Savaşı’nı milletin kenetlenmesiyle birlikte zafere ulaştıran, Cumhuriyeti bizlere armağan eden Mustafa Kemal ATATÜRK’ü ebediyete intikal edişinin 79. yılında saygıyla ve minnetle yad ediyoruz.
Milletimizden aldığı güçle 1919 yılında başlayan istikbal mücadelemizi ‘Ya İstiklal, Ya Ölüm’ diyerek 1923 yılında Cumhuriyetle taçlandıran Gazi Mustafa Kemal gösterdiği bu büyük mücadele ile tüm dünyanın hayranlığını kazanmış bir liderdir. Gazi Mustafa Kemal’in kurduğu ve bizlere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet muhafaza etmek, milletimizin her bir ferdiyle birlik ve beraberlik içinde O’nun hedeflediği muasır medeniyetler seviyesine çıkarmak amacıyla hiç durmadan ve yorulmadan koşmaya devam edecek ve 2023 yılında Cumhuriyetimizin 100.yılında hedeflerimize hep birlikte ulaşacağız.
Bu düşüncelerle vefatının 79. yılında Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ü ve vatanımız için canlarını feda eden şehitlerimizi, gazilerimizi saygıyla ve minnetle yad ediyoruz.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.