banner461
banner195

Gizligider'den Din-Bir-Sen Genel Başkanı Özdemir'e Ziyaret

AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider,Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası (Din-Bir-Sen) Genel Başkanı Yusuf Özdemir ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Gizligider'den Din-Bir-Sen Genel Başkanı Özdemir'e Ziyaret
10 Ocak 2018 Çarşamba 16:16

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Av. Ebubekir Gizligider,Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası (Din-Bir-Sen) Genel Başkanı Yusuf Özdemir ve yönetim kurulu üyelerini Genel merkez binasında ziyaret etti.

Diyanet Vakıf Çalışanları Birliği Sendikası (Din-Bir-Sen) Genel Başkanı Yusuf Özdemir, Çalışan Sen Konfederasyonu Genel Başkan Vekili ve Din-Bir-Sen Genel Sekreteri Menderes Ateş ve ekibiyle birlikte karşılanan Milletvekili Gizligider, "Din Bir Sen Genel Başkanı ve ekibiyle camiiler, imamlar ve sosyal hayatta dinin yerini konuştuk. Oldukça verimli bir görüşme oldu" dedi.


Genel Başkan Özdemir ise açıklamasında; "Ak Parti Nevşehir Milletvekili TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi Plan Bütçe Komisyonu Üyesi Türkiye -Ab Karma Parlamento Üyeligi Parlementolararası Birlik Türk Grubu Üyeligi İle Bangledeş Dostluk Grubu Başkanlıgını Yürüten Ebubekir Gizligider Bizleri Genel Merkezimizde Ziyaret ettiler. Kendilerine Teşekkür Ediyoruz" dedi.
 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.