banner461
banner195

Gizligider, Nevşehir'de ki Yol Yapım Çalışmalarını Değerlendirdi

AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir GİZLİGİDER, "Balcın-Alacaşar yolunda 20 mt.lik köprüyle kazaları önleyeceğiz. Şahinefendi depo yolunu tır-kamyonlara uygun şekilde genişletiyoruz." dedi.

Gizligider, Nevşehir'de ki Yol Yapım Çalışmalarını Değerlendirdi
29 Ağustos 2017 Salı 22:04

banner143
banner134
AK Parti Nevşehir Milletvekili Ebubekir GİZLİGİDER, Nevşehir’deki yol ağımız sürekli gelişiyor, büyüyor ve sıcak asfalt plent istasyonumuz çok yakında üretime başlıyor, köy yollarımız da sıcak asfaltla tanışacak, dedi.

Gizligider, "Balcın-Alacaşar yolunda 20 mt.lik köprüyle kazaları önleyeceğiz.Şahinefendi depo yolunu tır-kamyonlara uygun şekilde genişletiyoruz." dedi.


Yapımı devam eden ve hizmete açılmış olan yollar hakkında da bilgi veren Gizligider, Avanos Paşalı ve Üçkuyu Köylerimizin birinci kat asfalt çalışması başladı, ikinci etap olarak da bu yolu Kozaklı Akpınar Köyüne bağlayarak 19 km’lik yolu 2 ay içerisinde hizmete açacağız. Hacıbektaş Hırkatepesidelik, Killik, Aşağıbarak ve Sadık köylerinin köy içi asfalt çalışmaları tamamlanmış olup köylülerimize hayırlı olsun, dedi. Diğer yandan Çat Ağyazı yolumuz ve Nevşehir Toki – Sulusaray yolumuz da hizmetimize açıldı, dedi.
Balcın Alacaşar köy yolumuzda 20 metrelik köprü yapımımız hızla devam ediyor, Ürgüp Şahinefendi Köyü depo yolu genişletilme çalışması devam ediyor. Depo yolunda tır ve kamyonlar artık rahatça geçebilirken, köy sakinleri için de tehlike önlenmiş olacak, dedi.
Bu önemli çalışmalar için başta Özel İdare Genel Sekreteri Savaş Benli, İl Genel Meclis Başkanı Süleyman Özgün ve tüm İl Özel İdare çalışmalarına teşekkür ederim diyen GİZLİGİDER, sıcak asfalt plent istasyonumuz çok yakında üretime başlıyor. Önümüzdeki yıl kademeli olarak öncelikle grup köy yolları olmak üzere köy yollarımız da sıcak asfaltla tanışacak, dedi.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.