banner461
banner195

Gizligider TR-AB Karma Parlamento Toplantısı İçin Brüksel’e Uçtu

Ak Parti Nevşehir Milletvekili TR-AB Karma Parlamento Üyesi Ebubekir Gizligider 10-11 Nisan tarihlerinde Brüksel’de gerçekleşecek olan Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu’nun 74. Toplantısına katılmak üzere bugün Brüksel’e uçtu...

Gizligider TR-AB Karma Parlamento Toplantısı İçin Brüksel’e Uçtu
10 Nisan 2014 Perşembe 12:34

banner143
banner134

 Ak Parti Nevşehir Milletvekili TR-AB Karma Parlamento Üyesi Ebubekir Gizligider 10-11 Nisan tarihlerinde Brüksel’de gerçekleşecek olan Türkiye-AB Karma Parlamento Komisyonu’nun 74. Toplantısına katılmak üzere bugün Brüksel e uçtu.

Brüksel  e uçarken bindiği uçağın üzerinde Nevşehir yazısı dikkat çekti. Bu hoş süpriz üzerine Gizligider ; "Brüksel'e Nevşehir uçurdu, hoş tevafuk ... şeklinde memnuniyetini dile getirdi."

Gizligider Cuma Akşamı Dönüş yapacak...


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ak parti üyesi - 4 yıl önce
gizlididere yürekten teşekkür ederim yapmış olduğu çalışmaların dan dolayı nevşehir nevşehir oldu
yakında nevşehir büyük şehir olur bence ama birazda sanayi kapsamında çalışma yapmamız gerekiyor sanayimizde büyümesi lazım benim düşüncem
Avatar
BİR BİLEN - 4 yıl önce
sayın gizligider e ve diğer vekillere ricamız esnafın sırtından şu oda yükünü ne yapıp yapıp kaldırılmasını çanı yürekten iştiram ediyoruz zira birtakım kişilere yıllarca rant sağlamaktan ocuduk. da ondan yeter artık diyoruz.