banner461
banner195

Gökhan Türkmen Nevşehir Konseri Ertelendi…

- Gökhan Türkmen Konseri 21 Mayıs 2013 tarihine Ertelendi….Nevşehir Üniversitesi Öğrencilerinden Duyarlı Davranış

Gökhan Türkmen Nevşehir Konseri Ertelendi…
03 Mayıs 2013 Cuma 11:02

banner143
banner134

 Nevşehir Üniversitesi sosyal medya toplulukları Neüitiraf, Neülife ve Kapadokya Sanat eşgüdümünde, Nevşehir Valiliği AB Merkezi ve Nevşehir Üniversitesi Eurodesk Temas Noktası destekleriyle tertiplenen Gökhan Türkmen & DJ Ece Toprak Genç Fest etkinliği Kayseri’nin Yahyalı ilçesinde meydana gelen trafik kazasında Nevşehirli öğretmen ve yakınlarının vefatları üzerine 21 Mayıs 2013 tarihine ertelendi.

Nevşehir Üniversitesi öğrencileri yaptıkları açıklamada elim trafik kazası sonucu hayatlarını kaybeden öğretmen ve aileleri için derin bir üzüntü yaşadıklarını ve böyle bir zamanda konser gibi bir etkinliğin doğru olmadığını düşündüklerini belirtti. Öğrenciler hayatlarını kaybeden Nevşehirli öğretmen ve yakınları için Allah’tan rahmet, başta yakınları olmak üzere tüm Nevşehirlilere, eğitim camiasına ve öğrencilere sabır diledi.

Gökhan Türkmen konserinin 21 Mayıs 2013 tarihinde yine aynı saatte Gazi Stadyumunda yapılacağını belirten öğrenciler konserlerin yanı sıra farklı etkinliklerle genç dinleyicilerin karşısına çıkacaklarını kaydetti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.