banner177
banner195

Gönlümüz 12 Ay Turizm Olsun İstiyor

Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Ahmet Tok, turizm anlamında Nevşehir’in Kapadokya bölgesinin ve Anadolu’nun yükünü çektiğini söyledi.

Gönlümüz 12 Ay Turizm Olsun İstiyor

banner143
banner134

 Gönlümüz 12 Ay Turizm Olsun İstiyor

NEVŞEHİR(MHA) Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Ahmet Tok, turizm anlamında Nevşehir’in Kapadokya bölgesinin ve Anadolu’nun yükünü çektiğini söyledi.

Kapadokya bölgesinin başkenti konumundaki Nevşehir’in ülkemiz genelinde ve dünyadaki olumsuz olaylara karşın daha hassas bir tavır sergilediğini kaydeden Kapadokya Turistik İşletmeciler Derneği Başkanı Tok, “Balonla geziler, Vadi turizmi, Spor turizmi ve gece eğlenceleri gibi aktiviteleri ile turizm hareketliliğini her geçen yıl artıran bölgemiz Anadolu’nun ve Kapadokya bölgesinin turizm anlamında yükünü çekmeye devam ediyor. Gönül ister ki, tüm bölgemizde turizm 12 ay yapılabilsin. Tüm ülkemiz genelindeki turizm değerleri öne çıkarılabilsin ve Türkiye sathında turizm yapılabilsin. Ama zamanla bu da olacak inşallah” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15
Yükleniyor...

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
GÖNÜL İSTERDİKİ - 3 yıl önce
gönül isterdiki bizimde teknolijimiz olsada o yaptığımız hizmetleri bizlerde başkalarından alabilseydik razıydık yılın yarısına kabadokya bölgesi insanları olarak.