banner421
banner461
banner195

GÖR-BİR’den 5 Belediye Başkanına Ziyaret

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Yönetimi yerel seçimlerin ardından göreve seçilen 2 ilçe ve 3 belde belediye başkanına hayırlı olsun ve engelliler haftası ziyaretinde bulundu.

 GÖR-BİR’den 5 Belediye Başkanına Ziyaret

banner143
banner134

 GÖR-BİR’den 5 Belediye Başkanına Ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Yönetimi yerel seçimlerin ardından göreve seçilen 2 ilçe ve 3 belde belediye başkanına hayırlı olsun ve engelliler haftası ziyaretinde bulundu.

Dernek Başkanı Erol Mutlu, Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, Program Yapımcısı Ömer Kavak ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan bir heyetle ziyaretlerde bulunan heyet, belediye başkanlarına görevlerinde başarılar dilerken, engelliler haftası nedeniyle de başkanlara İlimiz genelindeki engellilerin durumu ve Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneğinin faaliyetleri hususunda bilgiler aktardı.

Avanos Belediye Başkanı İsmet İnce’yi ziyaret ederek başlayan ziyaretler de Ürgüp Belediye Başkanı Fahri Yıldız, Ortahisar Belediye Başkanı İsmail İnce, Uçhisar Belediye Başkanı Ali Karaaslan ve Göreme Belediye Başkanı Nuri Cingil’i ziyaret eden Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Heyeti belediye başkanlarından olumlu intibalar edindi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.