banner461
banner195

GÖR-BİR’den Hayırseverlere Teşekkür

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, Ramazan ayı süresince yapılan yardım çalışmalarında kendilerine destek olan tüm hayırseverlere teşekkür etti.

GÖR-BİR’den Hayırseverlere Teşekkür
21 Temmuz 2015 Salı 13:27

banner143
banner134
NEVŞEHİR(MHA) Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, Ramazan ayı süresince yapılan yardım çalışmalarında kendilerine destek olan tüm hayırseverlere teşekkür etti.

Konuya dair açıklamalarda bulunan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, “Dernek yönetimi olarak ramazan ayı süresince can siparane bir şekilde çalıştık. İlimizde yardıma muhtaç, dar gelirli ailelerimizin dertlerine derman olalım, yaralarına merhem olalım istedik. Ramazan ayı süresince 1000 e yakın aileye gıda yardımının yanında 700 aileye gıda çeki yardımında bulunduk. 800’e yakın çocuğumuza giyim ve ayakkabı yardımında bulunduk. Bu yardımların yapılmasında bizlere destek olan tüm hayırsever iş adamlarımıza teşekkür ediyorum. Allah hayırseverlerimizin yardımlarını kabul etsin inşaallah” dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.