banner461
banner195

GÖR-BİR’den Kozaklı FTRM’ne Ziyaret

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Yönetimi Kozaklı ilçesinde bulunan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

GÖR-BİR’den Kozaklı FTRM’ne Ziyaret
12 Eylül 2014 Cuma 19:50

banner143
banner134

 GÖR-BİR’den Kozaklı FTRM’ne Ziyaret

NEVŞEHİR(MHA) Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Yönetimi Kozaklı ilçesinde bulunan Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezini ziyaret etti.

Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği bünyesinde faaliyet gösteren ve son yıllarda Ülkemizin bu alanda en önemli tedavi merkezlerinden biri haline gelen Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Başhekim Vekili Vural Özçelik ve hastane yetkililerinden bilgi alan Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı Erol Mutlu ve Yönetim Kurulu üyeleri hastanede verilen sağlık hizmetlerini yerinde inceleme fırsatı da elde etti.

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkan Yardımcısı Mahmut Sami Kemikkıran, fizik tedavi konusunda ülkemizin en önemli merkezleri arasına giren Kozaklı Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinin ülkemiz insanlarına şifa dağıtmaya devam ettiğini hissetmenin büyük bir mutluluğunu yaşadıklarını dile getirdi.

Hastane Başhekim Vekili Vural Özçelik, ziyaretlerinden dolayı Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği Başkanı ve Yönetimine teşekkür etti.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.