banner461
banner195

Görbir Başkanı Mutlu'dan Engelliler Haftası Mesajı Açıklaması

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği (Gör-Bir)Nevşehir Şube Başkanı Erol Mutlu 10-16 Mayıs Engelliler Haftası nedeniyle bir mesaj yayımladı...

Görbir Başkanı Mutlu'dan Engelliler Haftası Mesajı Açıklaması
10 Mayıs 2014 Cumartesi 10:57

banner143
banner134

Görmeyenler Kültür ve Birleşme Derneği (Gör-Bir)Nevşehir Şube Başkanı Erol Mutlu mesajında; Engelli bireyler dünyanın her toplumunda olduğu gibi bizim ülkemizde de nüfusumuzun belirli bir kısmını teşkil etmektedir. Engelli olmak asla bir kusur olarak görülmemeli ve hiçbir zaman yaşama sevincine mani olmamalıdır. Bugün birçok engelli vatandaşımız zorlukların ardına saklanmayarak yaşama sarılmış, bu gayretleri sonucunda pek çok alanda başarılarıyla kendilerini kabul ettirerek örnek insanlar olmuşlardır. Onların daha iyi yaşam koşullarına kavuşabilmeleri için, bizlere düşen görev ise engelli vatandaşlarımıza sahip çıkmak, onların ve yakınlarının yaşamlarını kolaylaştırmaktır. 

Şunu da hiçbir zaman unutmamalıyız ki; Her sağlıklı insan bir engelli adayıdır. Bu duygu ve düşüncelerle Dünya Engelliler Haftası'nda tüm vatandaşlarımıza sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyor, en iyi dileklerimi iletiyorum.

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.