banner461
banner195

Göre Belediyesi’de TOKİ’ye Başvuracak

Nevşehir Merkeze bağlı Göre belediyesi de beldedeki konut sorunun giderilmesi için Toplu Konut İdaresi Başkanlığının kapısını çalacak.

Göre Belediyesi’de TOKİ’ye Başvuracak
31 Ekim 2015 Cumartesi 12:41

banner143
banner134
 NEVŞEHİR(MHA) Nevşehir Merkeze bağlı Göre belediyesi de beldedeki konut sorunun giderilmesi için Toplu Konut İdaresi Başkanlığının kapısını çalacak.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Göre Belediye Başkanı Mustafa Topçu, belde de konut sorunun bulunduğunu, konut sahibi olmak için belediye olarak yaptıkları girişimlerden sonuç alamadıklarını ve önümüzdeki günlerde Toplu Konut İdaresi başkanlığına belde de konut üretimi konusunda müracaatta bulunacaklarını söyledi.

Göre belediyesi olarak kooperatif tarzında bir çalışma yaparak belde halkının konut taleplerine çözüm üretmeyi düşünmelerine karşın, belirlenen arsa için uzlaşmaya varılamadığını belirten Başkan Mustafa Topçu, önümüzdeki günlerde TOKİ Başkanlığına belde de toplu konut projesi geliştirmek amaçlı müracaatta bulunacaklarını ifade etti. 


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ibrahim ugur - 2 yıl önce
Gore toki yapilacaksa kara dere deyilde oylu yolu uzeri olsa daha iyi olur bi dadan bi dalara geziyoruz. Harimlara olsa daha guzel olur cevresinede alan acik olur her sey yapilir. Kara derenin cevresi dar