banner461
banner195

Göreme’de Bağ Yollarının Onarımı Devam Ediyor

Göreme Belediyesi'nin havası, suyu, doğal güzellikleri ile insana huzur veren bir dinlenme yeri olan Göreme bulunan mevcut vadilerde temizlik çalışması başlattı.

Göreme’de Bağ Yollarının Onarımı Devam Ediyor
11 Nisan 2018 Çarşamba 15:43

banner143
banner134

Belediye Başkanı Nuri Cingil, yaz ayının başlamasıyla birlikte tüm vadilerimizin temizliği ve bağ yollarımızın ulaşımla ilgili çalışmalarımızın devam ettiğini belirtti.

Başkan Nuri Cingil çevre temizliği duyarlılığı ile ilgili olarak çalışmalarını aralıksız olarak sürdürdüğünü ve vadilere giden yolları ve bağ yollarının bakımının ve düzeltilmesi yapılarak temizleme çalışmalarına devam ettiğini kaydetti. Temizleme çalışmaları kapsamında ot ve çöp temizleme çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini belirten Nuri Cingil, çalışmalarda çevre temizliğinin yanı sıra biribirinden eşsiz vadilerimizinde düzen ve temizliğine bir o kadarda önem verdiğini belirtti.

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte bağcılıkta ön planda olan bölgemizde vatandaşlarımızın bağlara daha iyi bir ulaşım yapabilmeleri için bağ yollarını gözden geçirerek yol açma çalışmalarında bulunuyoruz dedi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.