banner461

Göreme'de Sessiz İsyan ...!

Göreme kasabasının göbeğinde sabah saatlerinde devam eden inşaat gürültüsü tatil için Dünyanın dört bir tarafından gelen turistleri rahatsız etti...

banner503
Göreme'de Sessiz İsyan ...!
08 Ağustos 2015 Cumartesi 11:22

banner143
banner134
Nevşehir’in Merkez ilçeye bağlı Göreme beldesinde sabah saatlerinde turistler iş makinelerinin sesiyle uyandı.

Kapadokya'nın göz bebeği Göreme kasabasında İnşaat Gürültüsüne Kim Dur Diyecek? 

Göreme kasabasının göbeğinde sabah saatlerinde devam eden inşaat gürültüsü tatil için Dünyanın dört bir tarafından gelen turistleri rahatsız etti.


Kapadokya bölgesinin en önemli merkezlerinden bir tanesi olan Göreme beldesinde turistlerin iş makineleri ile uyanması bölge turizmcilerinin de tepkilerine neden oldu. 

Göreme Beldesini tatil için seçen yerli ve yabancı turistlerin tatillerini geçirmeleri için gelmiş oldukları belde de üstelik bir siyasetçinin sabahın erken saatlerinde çalışma yapması ise turizmcilerin tepkisini çektiği gibi turistlerinde tepkisini çekti.

Kapadokya sahipsiz mi ?

Ayrıca iş makineleri ve kamyonlar  ters yönden giriş yapıyor trafiği tehlikeye atıyor.


Nevşehir ve Kapadokya'nın güçlü sesi www.fibhaber.com sitesi olarak Göreme Belediyesi’ni ve Koruma Kurulunu milli parklar çerçevesinde büyük iş makinelerinin çalışmasının yasak olduğu bölgede iş makineleri ile çalışan ve çalıştıran kişilere karşı bölgemizi korumaya ve göreve davet ediyoruz.

 Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.