banner461
banner195

Gözler Yeni KHK'da! Nevşehir’de 27 kişinin durumu...

"ByLock tuzağından tahliye olanların işe dönüşünü içeren yeni bir KHK yayımlanacak Bylock tuzağından dolayı Nevşehir'de 27 kişinin durumu gözden geçirilecek.

Gözler Yeni KHK'da! Nevşehir’de 27 kişinin durumu...
02 Ocak 2018 Salı 11:55

banner143
banner134
"ByLock tuzağından tahliye olanların işe dönüşünü içeren yeni bir KHK yayımlanacak Bylock tuzağından dolayı Nevşehir'de 27 kişinin durumu gözden geçirilecek. Yeni çıkacak KHK ile Bylock tuzağına maruz kalanlar işlerine iade edilecek."

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı yaptığı açıklamada, 11 bin 480 GSM numarasının kullanıcıların iradeleri dışında 'ByLock' IP'lerine yönlendirilmiş olduğunun tespit edildiğini duyurmuştu. Mağdur olanların temize çıkarılması için harekete geçildi.

Mağdurlara özel yeni Kanun Hükmünde Kararname (KHK) çıkarılacak. Buna göre, tek delil ByLock gösterilerek ihraç edilenler KHK ile görevlerine iade edilecek. Bylock tuzağından dolayı Nevşehir'de toplam 27 kişinin durumu gözden geçirilecek. Yeni çıkacak KHK ile Bylock tuzağına maruz kalanlar işlerine iade edilecek.


Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın açıkladığı listenin illere göre dağılımı belirlendi.

 ByLock Tuzağı İle İhraç Edilenler KHK İle Göreve İade Edilecek...
İşte durumu tekrar gözden geçirileceklerin Nevşehir'de ki sayısı... Nevşehir 27


Kayseri 184
Kırşehir 17
Nevşehir 27
Niğde 28


 

Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Yunus Emre ÇAKIR - 12 ay önce
Allah’ın adaletine güvenip, Ondan başkasından yardım dilemedik. Bu zor günlerde “ülkücü ülkücünün öz gardaşıdır” düsturunu benimseyip yanımızda bulunan milliyetçi hareket partisi il başkanı İlhan Kaya,Mhp milletvekili Mehmet Varol’a ve Türk Eğitim Sen Ailesi adına Tayfur Urgenç’e teşekkür ederiz.
Avatar
Mehmet Akif Arslan - 12 ay önce
Bu surecte magdur olan, hicbir zaman suphe dahi etmedigim Muammer cakir hocama çok geçmiş olsunlar. Gecte olsa hak adalet yerini buldu. İnşAllah öğrencilerine kavuşur da
bizim gibi vatan askiyla dolu ogrenciler yetistirir.