banner461
banner195

GÜL Çiftlerinin 1000 Kişilik Düğünü Görülmeye Değerdi

Nevşehirin Kaymaklı kasabasından Erdener ve Gül ailelerinin biricik evlatları Merve ve Bayram Gül çiftlerinin Peri Tower Otel’de düzenlenen dillere destan düğün töreniyle dünya evine girdi.

GÜL Çiftlerinin 1000 Kişilik Düğünü Görülmeye Değerdi
08 Ağustos 2014 Cuma 13:47

banner143
Merve ve Bayram Gül Çiftleri Dünya Evine Girdi
İlgili Galeriye Git
banner134

Nevşehirin Kaymaklı kasabasından Erdener ve Gül ailelerinin biricik evlatları Merve ve Bayram Gül çiftlerinin Peri Tower Otel’de düzenlenen dillere destan düğün törenine görülmemiş bir katılım gerçekleşti. 

Gül Ailesinin bu mutlu gününde rekor bir katılımla Peri Tower otelinin havuz başı bahçesi doldu doldu taştı. Yaklaşık 1000 in üzerinde bir katılımın olduğu Düğün Töreninde Siyaset, Sanayi ve İş Dünyasıile çok sayıda gurbetçi Kaymaklılar ve Belediye Başkanı Halit Elma yer aldılar. Damat Bayram Gül ile Gelin Merve hanımın şıklığı ile göz kamaştırdığı gecede, FİB Ajans Organizasyon un renk cümbüşünde hazırladığı görsellik Fikret Çapacı ve sanatçılar Burcu ve Musa nın şarkılarıyla tüm davetlileri Coşturdu.

Damat beyin amcası Rıfat Gül ve çiftlerin ailesi düğün boyunca davetlilerle yakından ilgilendiler...

FİB ajans Organizasyon olarak Genç çiftlerimiz Merve ve Bayram GÜL Çiftlerine bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.Nevşehir de Düğün,Nişan,Sünnet Açılış gibi tüm organizasyonlarınızda FİB ajans Organizasyon size bir telefon kadar yakın...0 384 212 9 444nevsehirorganizayon.com0 532 627 28 74 İbrahim Uysal-Fikret Çapacı

banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.