banner461
banner195

Gülen Guatr Ameliyatı Oldu

Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, bir süredir devam eden rahatsızlığı nedeniyle Kayseri’de ameliyat oldu.

Gülen Guatr Ameliyatı Oldu
28 Haziran 2014 Cumartesi 18:22

banner143
banner134

 Guatr Ameliyatı Oldu

NEVŞEHİR(MHA) Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, bir süredir devam eden rahatsızlığı nedeniyle Kayseri’de ameliyat oldu.

Guatr rahatsızlığı nedeniyle bir süredir ilaçlı tedavisine devam eden, önceki gün Kızılay Kayseri Hastanesi uzman doktorlarından ameliyat olması konusunda telkinler alan Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen, başarılı bir operasyonla ameliyat geçirdi.

3 günlük hastane istirahatinin ardından taburcu edilen Kızılay Nevşehir Şube Başkanı Cengiz Gülen’i başta babası ve Kızılay Nevşehir Onursal Başkanı Erol Gülen, Yönetim Kurulu üyesi Öcal Oğuz ve Kızılay Şube çalışanları da yalnız bırakmadı.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
AHMET SOLMAZ - 4 yıl önce
nevşehir mükemmel devlet hastanesi 2 tane özel hastane varken gidip kayseride ameliyat olunuyosa bence nevşehirde şube başkanligini birakmasi gerekiyor. nevşehirdeki hastanelere guvenmeyen bir insan kizilay sube baskanligini bir an once birakmasi gerekiyor. hastalara kan gerektiginde kayseridenmi getirtelim bizde.
Avatar
bilal - 4 yıl önce
Sayın Ahmet Solmaz Cengiz Başkanım Kadar Milliyetçi, Nevşehiri seven biri az vardır.Konu sağlık alışveriş değil.siz sanki tüm herşeyinizi Nevşehirden sağlıyorsunuz.siz gerçekten nevşehirin.esnafına hastanesine alışveriş merkezine sahip çıksaydınız nevşehir çok güzel bi yer olurdu.Saygılar Sayın cengiz GÜLEN Başkanım...geçmiş olsun...