banner461
banner195

Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun, Yeniden Aday Olacağını Açıkladı

Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun, 2014 seçimlerinde Gülşehir Belediye Başkanlığı görevine yeniden aday olacağını açıkladı.

Gülşehir Belediye Başkanı Mustafa Dursun, Yeniden Aday Olacağını Açıkladı
14 Şubat 2013 Perşembe 11:34

banner143
banner134

 Hizmet-İş Sendikası Gülşehir Temsilcisi Ercan Özbek başkanlığında bir grup belediye işçisi, Başkan Dursun'a sendika çalışmalarına verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Dursun, siyasi tutumu ne olursa olsun hiçbir belediye personelini ötekileştirmediklerini, bu sayede her personelden ciddi verim aldıklarının altını çizdi.

 

4 yıl boyunca belediye personelinin özverili bir çalıma yaptığını, özellikle 2012 yılı boyunca mükemmel bir performansla çalışıldığını ve iyi işler çıkarıldığına dikkat çeken Dursun, aynı performansla çalışmaya 2013 yılında da devam edeceklerini kaydetti.

 

Dursun, dört yıllık zaman dilimi içerisinde belediye personeli ile amir değil kardeş ilişkisi ile çok iyi organize olduklarını ve birçok çalışmayı hayata geçirdiklerini belirtti.

 

Belediye işçilerine çalışmalarından dolayı teşekkür eden Dursun, "Belediye başkanlığım öncesinde de yöneticilik yaptım. Kimsenin üzülmesine, kırılmasına neden olacak davranış içinde olmadım. Hiç kimsenin diğerine karşı bir üstünlüğü yoktur. Ancak kurumsal bir yapı var, bu yapı içinde her görevli görevinde üzerine düşeni yapmak zorundadır. Ben büyüklerimden ne gördüysem küçüklerime de öyle davranıyorum. Unutmayalım ki hepimiz insanız" şeklinde konuştu.

 

2009 yılı yerel seçimler sırasında verdiği vaatler hakkında da bilgi veren Dursun, seçim döneminde verdikleri vaatlerin pazar yeri hariç tamamını hayata geçirdiklerini söyledi.

 

Pazar yeri yapımının ise 2013 yılında tamamlayarak Gülşehir halkının hizmetine sunacaklarını kaydeden Dursun, yaptıkları diğer çalışmaların ise ortada olduğunu, 2014 yılı Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde Gülşehir Belediye Başkanlığı'na yeniden aday olacağını sözlerine ekledi.


Kaynak: Yayıncı FİB Haber
banner15

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
adam gibi adam - 5 yıl önce
işte yönetici.işte belediye başkanı.delikanlı adam.adaymısın?adayım.bitti.parti disiplini falan filan saçmalamamış.teprikler
Avatar
kahraman - 5 yıl önce @adam gibi adam
teprikler değil tebrikler ....
yalakalık yaptığın burdan belli
Avatar
HERŞEYİ BİLEN ADAM - 5 yıl önce
gülşehirimizin artık daha positif ve aktif çalışacak bir belediye başkanına ihtiyacı var bunu uzaklarda aramaya gerek yok kabul eder aday olursa savaş apaydın her şeyi bilen adam olarak çok iş yapar...
Avatar
Zilver Kent - 5 yıl önce
gülşehir mustafa dursun ile çok şey kaybetti. eskiden neydi şimdi ne oldu. gülşehirin bir kasabadan farkı yok. ürgüp avanos hatta göreme uçhisar birbirleri ile yarışırken gülşehir gibi önemli ilçemiz izlemekle yetiniyor. sayın başkan yada diğer ilgili her kim ise gülşehirde kayda değer neler yapıldı. bunu siyaset için değil gülşehir sevdalası olarak soruyorum.
Avatar
semihh - 5 yıl önce @HERŞEYİ BİLEN ADAM
sayın herşeyi bilen kardeşim savaş apaydın 4 yıldır belediye başkanı abuşağına ne yapmışta gülşehire ne yapacak....? mustafa dursunla yola devam.....
Avatar
Akp - 5 yıl önce
Mustafa dursundan önceki başkan hiç bir şey yapmadığı için gerideyiz daha gülşehirin pazar yeri yeni yapılcak mustafa dursunun yaptıklarına hep ön yargılı baktınız mustafa dursunla yola devam